Back-Up internet sitesiyle yenilendi!

Aklınıza ve başınıza gelen her konuda yardımınıza hazır Back-Up, internet sitesini yeniledi.

28.12.2009 - 17:14

Artık Back-Up üyesi olmak internet sitesi üzerinden çok kolay. Müşteri memnuniyetini öncelikli amaç edinen Back-Up, bu anlayışını internet sitesine de taşıyor. Bezoone Web Ajansı tarafından hazırlanan www.backup.com.tr , modern tasarımıyla Back-Up üyelerine hem de üye olmayanlara Back-Up hakkındaki her şeyi en kısa yoldan sunuyor.

www.backup.com.tr ’nin yeniliklerinden haberdar mısınız?

Yenilenen www.backup.com.tr , özgün tasarımının yanı sıra içeriği ile de pek çok yenilik sunuyor.

Back-Up üyelerine özel olarak hazırlanan ‘My Back-Up’, yalnızca üyelerin kullanımına açık.

Back-Up’ın uzman kadrosuyla oluşturulan danışmanlık hizmetleri, Back-Up üyelerinin hayatını kolaylaştırıyor.

Her biri konusunda uzman kişiler tarafından hazırlanan ‘Stil ve Alışveriş Danışmanlığı’, ‘Eğlence Danışmanlığı’, ‘Düğün Danışmanlığı’ ve ‘Seyahat Danışmanlığı’, My Back-Up’ta!

Ayrıca günlük burç yorumları, ayın fırsatları, finans bilgileri müşteri mektupları ve Back-Up tarafından yerine getirilen en ilginç hizmetler My Back-Up aracılığıyla üyelerle buluşuyor.

İnternet üzerinden yapılan satışlarda % 5 indirim!

Back-Up’a internet üzerinden üye olmak artık çok kolay ve karlı. İnternet üzerinden yapılan Back-Up üyelikleri % 5 indirimli! Yapmanız gereken tek şey, www.backup.com.tr ’ye girmek ve satın alma adımlarını tamamlamak.. Ardından Back-Up’ın sürprzilerle dolu dünyasına merhaba demek!

Back-Up satış adımları, sizin için en uygun olan Back-Up paketini bulmanız için hazırlandı.

Kimi arayacağınızı bilemediğinizde Back-Up’ı arayın.

Soru ve sorunlara anında ve kişiye özel çözümler sunan Back-Up, üyelerinin hayatlarını kolaylaştıran bir hizmet paketidir. Yaşamda Back-Up, sağlık alanında Dr.Back-Up ve seyahat alanında Back-Up Travel ile faaliyet göstermektedir. Back-Up, bir Boyner Holding kuruluşudur.

7 gün 24 saat hayatınız artık çok kolay

Back-Up, nerede olursanız olun, aklınıza gelebilecek her konuda, 7 gün, 24 saat, Türkiye'nin her yerinde hizmet vererek hayatınızı kolaylaştırmak amacıyla tasarlandı. Back-Up ihtiyaç ve istekleriniz için çözüm üretir.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...