Bade İşçil: Anoreksiya değilim

Zayıf görüntüsü nedeniyle Anoreksiya hastalığına yakalandığı konuşulan Ufak Tefek Cinayetler'in Pelin'i Bade İşçil, "Anoreksiya değilim. Oğlum için sağlıklı olmam gerek, kilom aynı” dedi. İşçil evlilik sorularına ise "Sürprizlerle dolu bir kadınım" diye cevap verdi.

03.11.2017 - 09:45

Bade İşçil: Anoreksiya değilim

Star TV'nin yeni dizisi  Ufak Tefek Cinayetler ile uzun bir aradan sonra ekrana dönen Bade İşçil, önceki gün Beyoğlu’nda görüntülendi. Sette olmanın mutluluğunu yaşadığını söyleyen oyuncu, anoreksiya hastalığına yakalandığı haberlerine, “Öyle bir şey yok. Benim bakmam gereken bir oğlum var. Her şeyden önce sağlıklı olmam gerek. Boyum 1.74, kilom 53... ‘Kuzey Güney’de rol aldığım zamanda da aynıydı” dedi.

 Ufak Tefek Cinayetler her Salı 20:00'de Star TV'de
 Ufak Tefek Cinayetler her Salı 20:00'de Star TV'de

"BİRDER EVLENMİŞTİK

İş adamı Malkoç Süalp’le sıkıntılı bir boşanma süreci yaşayan ve yazın birlikte yurt dışına tatile giden İşçil, “Tekrar evlenir misiniz?” sorusuna, “Büyük konuşmak istemiyorum. Malkoç’la aklımızda evlenme planı yoktu, birden evlenmiştik. Sürprizlerle dolu bir kadınım. Her an evlenebilirim” yanıtını verdi. Oyuncunun bu sözleri, “Eski eşiyle tekrar bir araya mı gelecek?” sorusunu akıllara getirdi.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI - İZLE

ANOREKSİYA NEDİR?

Kısa bir süre önce İrem Derici'nin rahatsızlanmasıyla da gündeme gelen Anoreksiya hastalığı, özellikle genç kadınlarda görülebilen, yemek yememek, çok az uyumak, buna rağmen çok aktif olmakla beliren psikolojik bozukluktur. Bu hastalık genellikle ergenlik döneminde, nadiren de erişkin çağında başlar. Çok genel olarak aşırı zayıflama tutkunu her bireyde oluşabiliceği söylenebilir. 

Bu durum genellikle kişinin çok şişmanladığı kanısı ile mübalağalı bir şekilde rejim uygulaması ile başlar, önceleri kontrol edilebilen iştah bir süre sonra yok olur ve zayıflama normal ölçüleri aşar. Çağın hastalığı olarak adlandırılan yeme bozukluğu sendromu olan ‘Anoreksiya Nervoza’, sadece genç kızlarda değil, artık erkeklerde de görülüyor. Tedavisi zor olan vakalarda hayatî tehlike söz konusudur

Sayfa Yükleniyor...