Bağış yap seni George R. R. Martin öldürsün!

Game of Thrones dizisine uyarlanan Buz ve Ateşin Şarkısı serisinin yazarı George R. R. Martin kitaptaki favori karakterleri öldürmeye bir ara verdi. Onun yerine artık hayranlarını öldürecek.

09.06.2014 - 16:01

Bağış yap seni George R. R. Martin öldürsün!

Düğünlerdeki acımasız cinayetlerden, dehşet verici kavgalara kadar hiç şüphesiz George R. R Martin karakterlerini öldürmek için farklı yöntemlere sahip. Şimdi de yazar, Martin’in kaleminden kendi ölümleri nasıl olur diye düşünen hayranlarına bir şans veriyor.

George R. R. Martin, hayranlarını kurt türlerini kurtarmaya ve korumaya adamış Wild Spirit Wolf Sanctuary adlı kuruluşa destek vermeleri için teşvik ediyor ve karşılığında hayranlarına ödüller sunuyor. Bağışlar karşılığında verilen ödüller teşekkür kartından, Martin’in meşhur şapkalarına kadar geniş bir yelpazeye sahip.

En büyük bağışı yapan hayranın alacağı ödül, adının Buz ve Ateşin Şarkısı serisinde yaratılacak bir karaktere verilmesi olacak.

20,000 Sterlin’lik bir bağış karşılığında ise hayranlar karakterinin statüsünü seçebilecek ve karakterinin yolculuğu tüyler ürpertici bir ölümle sonlanacak.

Bağış yapananlar arasından bir şanslı kişi de George R. R. Martin ile bir helikopter seyahati yapma hakkını kazanacak. George R. R. Martin hayranıyla geçireceği zamanın büyük bir kısmınında diziyi ve kitapları tartışabileceklerine dair söz veriyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...