Barbie bebek değil Jennifer Aniston

Saçını, makyajını ve ifadesini Barbie bebek gibi yapan Jennifer Aniston, bir dergi için yatak odasında cesur bir fotoğraf çekimi yaptı.

19.01.2011 - 12:01

Barbie bebek değil Jennifer Aniston

Şu sıralar yeni filmi 'Just Go With It'in promosyonunu yapan Jennifer Aniston ünlü güzellik dergisi Allure için kamera karşısına geçti. Elinde oyuncak ayısı, Barbie sarısı saçları ve yatakta dizlerinin üzerinde ayağa kalkmış duran yıldızın üzerinde sadece önü açık bir pijama vardı.

41 yaşındaki yıldızın dergiye verdiği röportajın konu başlıklarından biri de saç şekliydi. Aktris 'Friends' dizisindeki karakteri Rachel Green'in 90'lara damgasını vuran ve çok da taklit edilen saçından nefret ettiğini itiraf etti.

Aniston'ın 'Rachel saçı' (sağda) Aniston'ın 'Rachel saçı' (sağda)


Chris McMillan tarafından 1994 yılında yapılan saçını "Dünyanın en çirkin saç şekliydi." diyen Aniston, TV'deki evlilik yarışmalarını anlamadığından bahsetti ve insanların birkaç kez gördükleri birini hayatının aşkı olarak görmesine anlam veremediğini söyledi.


Farklı insanları bir araya toplama yeteneği olduğunu da anlatan Ünlü oyuncu "Eğer bu işi yapmasaydım, parti planlayıcısı olurdum." dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...