Barış Arduç: Çocuk istiyoruz

Barış Arduç, eşi Gupse Özay’ın hamile olduğu iddiaları için “Çok istiyoruz. Niyetimiz de var. Olursa, keyifle paylaşırız sizinle haberini. Ama şu an öyle bir durum yok” dedi.

12.09.2020 - 09:36

Barış Arduç: Çocuk istiyoruz

Gupse Özay’la 6 yıllık birlikteliğini geçen temmuzda nikâh masasına taşıyan Barış Arduç, önceki gün Etiler trafiğinde görüntülendi. “Tatil bitti, işe döndük” diyen oyuncu, “Evlilik nasıl gidiyor?” sorusuna “6-7 senelik birlikteliğimiz var. Zaten evli gibiydik. Yüzük takmayı da sevdim. Bir sürprizimiz yok birbirimize karşı, huyumuzu suyumuzu biliyoruz” diye cevap verdi.

ENERJİMİZ OLURSA DÜĞÜN YAPARIZ

Özay’la sade bir nikahla dünyaevine girdiklerini ifade eden Arduç, “Enerjimiz olursa ileride düğün yaparız” dedi. Hürriyet'ten Umut Ünver'in haberine göre; Gupse Özay’ın hamile olduğu iddialarıyla ilgili konuşan oyuncu, “Bu tarz haberleri bekliyorduk. Çocuk istiyoruz ve niyetimiz de var. Olursa, böyle bir müjdeyi keyifle paylaşırız. Ancak şu an öyle bir durum yok” şeklinde konuştu. Arduç, eşi Özay’ın pandemi sürecini evde yeni projeler üreterek geçirdiğini de sözlerine ekledi.

BABİL 12. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...