Barış Arduç, Vogue Dergisi'ne konuştu

Kiralık Aşk dizisinde Ömer karakterini canlandıran oyuncu Barış Arduç, Vogue Dergisi'ne konuştu.

01.06.2016 - 08:58

Barış Arduç, Vogue Dergisi'ne konuştu

Çok fazla ilgi gördüğünü belirten 28 yaşındaki oyuncu son bir yılda hayatının nasıl değiştiğini anlattı ve şunları söyledi:

*Kiralık Aşk dizisi sayesinde öyle bir noktaya geldim ki hayranlarımla günde 450 selfie çektiriyorum

*Geçenlerde 23:00'te evimin kapısı çaldı. Baktım karşımda iki genç kız, arkalarında da bir teyze. Kastamonu'dan beni görmeye gelmişler!

* Orası benim evim. Üstelik de gece. İnsan o saate tanımadığı birinin kapısını nasıl çalar?

"KAZADAN KURTULUP GELMİŞ GİBİYDİM"

Canlandırdığı ‘Ömer İplikçi’ karakteriyle büyük bir hayran kitlesi kazanan Arduç, Kiralık Aşk dizi teklifi ilk geldiğinde endişeli olduğunu anlattı: “Kiralık Aşk’ı birkaç proje arasından seçtik. İlk okuduğumuzda hissiyat olarak çok iyi geldi. Ama bir yandan da bir önceki işim dört bölümde kalkmış, bir kazadan kurtulup gelmiş gibiyim. O yüzden kendimle ve yapacaklarımla ilgili endişeliydim aslında.”

"ELÇİN SANGU VE BARIŞ ARDUÇ OLDUK"

Dizideki partneri Elçin Sangu’yla çok iyi arkadaş olduklarını söyleyen Arduç, “Kiralık Aşk’a kadar Elçin ve Barış’tık. Diziden sonra Elçin Sangu ve Barış Arduç haline geldik. O yüzden bu projeye çok şey borçluyuz” dedi.

"GUPSE ÖZAY VE KISKANÇLIK AÇIKLAMASI"

Kendisi gibi oyuncu olan Gupse Özay’la uzun süreli birliktelik yaşayan Arduç, kız arkadaşının kıskanç olup olmadığı sorusuna şöyle yanıt verdi: “Gupse çok akıllı bir kadın. Buna dair en ufak bir iması dahi olmuyor. Çok zeki, çok komik ve ayakları yere sağlam basıyor. Bence işinde de çok başarılı. İki milyon gişe yapmış bir filmi var, daha ne olsun. Fotoğraf çektirmek için yanımıza gelenler olduğunda makineyi alıp Gupse çekiyor fotoğrafımızı. Bu konuda gayet iyiyiz, herkes rahat olsun. Çok mutluyum.”

Devamı Vogue Türkiye Haziran 2016 sayısıyla birlikte Vogue Men ekinde

Sayfa Yükleniyor...