Berlusconi bu kez kameraya yakalndı!

Renkli özel yaşamı ve kadınlara olan düşkünlüğüyle tanınan İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'nin bir kamera kaydı daha ortaya çıktı.

Anadolu Ajansı 21.06.2009 - 01:12

Berlusconi bu kez kameraya yakalndı!

İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi bu kez, Belçika'nın başkenti Brüksel'de yapılan Avrupa Birliği zirvesi sırasında Bulgaristan Başbakanı Sergey Stanişev ile 'kadınlar' üzerine sohbet ederken, kayıt halinde unutulmuş bir kameraya yakalandı.

İtalyan Sky Televizyonu'nun kaydettiği sesli görüntüde Berlusconi, Bulgaristan'da basın tarafından en büyük mafya babalarından biri olarak gösterilen ve 2003 yılında bir suikastta öldürülen işadamı Iliya Pavlov'un hem dul eşi hem de kızından 'çok hoşlandığını' söylüyor.

Bulgaristan'ın önde gelen günlük gazetelerinden Standart'ın bugünkü sayısında geniş yer verilerek yayımlanan habere göre Berlusconi, Bulgaristan Başbakanı Stanişev'e kahkahalar arasında İngilizce olarak şunları söylüyor: ''Gerçek şu ki, Darina Pavlova (Iliya Pavlov'un dul eşi) kendisi gibi muhteşem bir kıza sahip. Küçüklerden ne kadar hoşlandığımı bilirsin.''

Bulgaristan'ın en zengin 5 kişisi arasında adı geçen Pavlov'un dul eşi Darina Pavlova'nın Berlusconi ile samimi ilişkisi İtalyan basınında defalarca dile getirilmişti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...