Berna Laçin Mutfakta

"Fairy Platinum’la hem bulaşıklarım hem de makinem tertemiz. Herkesi Mutlu Sofralar’a davet ediyorum. "

11.03.2012 - 11:03

Berna Laçin Mutfakta

Yemek yemeyi çok seviyor. Pişirirken ise yeni denemeler yapmaktan korkmuyor. Kızı Ada’yla beraber mutfağında yepyeni tariflere imza atıyor. Yeni Fairy Platinum’un yüzü, ünlü oyuncu ve sunucu Berna Laçin, mutfağının kapılarını ve minik sırlarını bizlere açtı.

Yemek pişirmekle aranız nasıl?
Düzenli yemek yapamıyorum ama yemek yapmayı genelde çok seviyorum. Kalabalık sofralar ve misafirlerim için değişik tarifler hazırlamak benim için büyük keyif. Her Türk kadını gibi kalabalık sofralara önem veriyorum, onlar için özel tariflerimi uyguluyorum. Kendime özgü tariflerim olduğu gibi mutlumutfaklar.com’dan yeni tarifler edinip, deniyorum.  

Kalabalık sofralar kurmaktan keyif alıyorum dediniz. Kızınız Ada’da size yardım ediyor mu?
Evet, Ada mutfakta vakit geçirmeye bayılıyor.  Beraber yemek pişiriyoruz ve özellikle yemek pişirmede çok başarılı bir çocuk. Harika yemekler yapıyor. Kendime özgü tariflerim olduğu gibi mutlumutfaklar.com’dan yeni tarifler edinip evde kızımla beraber deniyoruz.

Ailenizi, dostlarınızı ağırladığınız kalabalık sofralar hazırlamaktan hoşlandığınızı söylediniz. Kalabalık sofralar sonrasında çıkan bulaşıklar gözünüzü korkutmuyor mu?
T
abii ki kalabalık sofraların ardından fazla kirli bulaşık çıkıyor. Eskiden korkardım, nasıl başa çıkacağımı bilemezdim ama Yeni Fairy Platinum sayesinde artık tüm yağların üstesinden geliyorum. Kısa zamanda tüm bulaşıklarım tertemiz oluyor.

Bulaşıklarımızın yanında, bulaşık makinelerinin de temizliği çok önemli. Bulaşık makinenizin filtre­sini kontrol ediyor musunuz?  Makinenizin kolesterol sorunu, filtrede yağ birikimi var mı?
Yeni Fairy Platinum kullanmaya başladığımdan beri hiçbir sorun yaşamadım. Fairy Platinum yeni formülü sayesinde tüm yağları dize getiriyor, bulaşıklarım da makinem de pırıl pırıl oluyor.

Yeni Fairy Platinum sayesinde artık makinemin kolestrolünden bir gün olsun şüphe etmiyorum. Makinemin filtresi tertemiz, kontrol etmeme bile gerek kalmıyor. Mükemmel temizlik ve hijyen anlayışıyla Yeni Fairy Platinum kalabalık sofralarımın vazgeçilmezi oldu.

Üstelik eşsiz kokusuyla makinem de hep mis gibi kokuyor. Ayrıca siz de benim gibi kalabalık sofraları seviyorsanız, mutlu aileniz için hazırladığınız sofranızla “Mutlu Sofralar” yarışmasına katılıp ve yepyeni bir mutfak kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın:

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...