Bieber babalık testi yaptırdı

Çocuğunun babası olduğu iddiasıyla sevenlerini şaşkınlığa uğratan bir hayranı yüzünden zor günler geçiren Justin Bieber, çareyi babalık testinde buldu.

23.11.2011 - 14:43

Bieber babalık testi yaptırdı

Bir hayranı tarafından çocuğunun babası olduğu iddiası ortaya atılan Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, söylentilere son vermek için babalık testi yaptırdı.

Babalık testi yaptıran Bieber testten sonra her şartta yanında olan sevgilisi Selena Gomez ile uzun bir kahvaltı yaptı.

Mutlu görünen ve kameralara gülümseyen 17 yaşındaki Bieber, sinir bozucu bir deneyim olan babalık testinden sonra sevgilisi Selena Gomez ile birlikte Los Angeles kentinin ünlü kafelerinden birine kahvaltı yapmaya gitti.

Uzun ve keyifli bir kahvaltı yapan Bieber-Gomez çifti, huzurlu ve sakin bir gün geçirmek için gözlerden uzak olmayı tercih etti.

DAVA DA AÇACAK
Üç hafta önce 20 yaşındaki Bieber hayranı Mariah Yeater, şarkıcıyla konser sonrası sahne arkasında seviştiklerini ve dört aylık bebeğinin babasının Bieber olduğunu öne sürmüştü. Yeater, genç şarkıcının babalık testi yaptırmasını ve çocuğuna maddi olarak katkıda bulunmasını istemişti.

Bieber ise iddiaları yalanlayarak, testi yaptıracağını ve daha sonra Yeater'a iftira davası açacağını söylemişti.

YEATER DAVAYI ÇEKTİ
Justin Bieber ve sevgilisi Selena Gomez'i büyük üzüntüye boğan gayrı meşru çocuk davasını açan Mariah Yeater da açtığı davayı geri çektiğini açıkladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...