Billie Eilish'ın yeni imaj paylaşımı Instagram rekoru kırdı

Yeşil-siyah saçlarıyla tanınan Grammy ödüllü şarkıcı Billie Eilish, imajını değiştirdi, sarışın oldu. Eilish'ın sarışın fotoğrafı Instagram'da beğeni rekoru kırmasını sağladı.

Haberler - ntv.com.tr 18.03.2021 - 11:06 | Son Güncelleme : 18.03.2021 - 12:12

Billie Eilish'ın yeni imaj paylaşımı Instagram rekoru kırdı

Yedi Grammy ödüllü ünlü şarkıcı Billie Eilish, saçlarını değiştirdi. Yeşil ve siyah renkli saçlarıyla tanınan 19 yaşındaki şarkıcı, sarışın oldu. 

Yeni halini göstermeden önce Instagram'da paylaştığı 'hikayeler'de takipçilerinin saç rengini tahmin etmesini isteyen Eilish, daha sonra sarı saçlarını gösteren fotoğrafını paylaştı.

SELENA GOMEZ'İN REKORUNU KIRDI

Eilish'ın sarışın hali fotoğrafı 6 dakikada 1 milyon beğeni alarak Instagram rekoru kırdı. Daha önce bu rekor Selena Gomez 2018'de yaptığı 26'ncı yaş fotoğrafıyla elde etmiş, 13 dakikada 1 milyon beğeniye ulaşmıştı. Eilish'ın beğeni sayısı 16 milyona ulaştı ve fotoğrafı binlerce yorum aldı. Hayranları, ünlü şarkıcıdan, sarı saçlarını gösteren daha fazla fotoğraf paylaşmasını istedi. 

Eilish, bu yıl Grammy Ödülleri'nde Everything I Wanted şarkısıyla Yılın Kaydı, No Time to Die ile de En İyi Görsel Medya Şarkısı ödülünü aldı. Eilish, 15 Mart'taki törene yeşil-siyah saçlarıyla katılmıştı.

Ünlü şarkıcı 2021 Grammy Ödülleri töreninde Gucci imzalı tek desenli kıyafetiyle boy gösterdi.

Sayfa Yükleniyor...