'Bir kere öpsem zoruma gitmezdi'

Evlendirme vaadiyle dolandırılan emekli işçi Hasan Cerit, hakkında suç duyurusunda bulunduğu kadın için "Birbirimizi tanımak için 5 ay boyunca görüştük, evlilik hayali kurduk. Kendisini bir kere bile öpsem bu kadar zoruma gitmezdi" dedi.

30.03.2011 - 10:22

'Bir kere öpsem zoruma gitmezdi'

Adana'da Toros Mahallesi'nde oturan 4 çocuk babası Hasan Cerit, 2003'te eşi Ayşe'yi trafik kazasında kaybedip, çocuklarını da evlendirdikten sonra yalnızlıktan sıkılarak evlenmeye karar verdi.

Cerit, arkadaşları aracılığıyla adının Şenel olduğunu söyleyen 50 yaşlarındaki kadınla tanıştı.

BANKADAN KREDİ ÇEKTİ
DHA'nın haberine göre; 3 çocuk annesi kadınla 5 ay görüşerek evlilik hayali kuran 61 yaşındaki Cerit, kadının, "Senin elinde yok, benim elimde yok. Evlenmek için masraflarımız olacak, bankadan kredi çekelim" demesi üzerine 5 bin lira banka kredisi kullandı. Çektiği parayı da düğün hazırlığı yapması için Şenel'e verdi.

Parayı aldıktan sonra ortadan kaybolan Şenel'i daha önce kendisinin de gittiği, oturduğu evde bulamayan Cerit, dolandırıldığını anlayınca soluğu Adana Adliyesi'nde aldı ve hem Şenel hem de kendisini kadınla tanıştıranlar hakkında suç duyurusunda bulundu.

Evlilik hayali suya düştüğü gibi duygularıyla da oynandığını belirten Cerit, "Birbirimizi tanımak için 5 ay boyunca görüştük, evlilik hayali kurduk. Dolandırılmak çok zoruma gitti. Kendisini bir kere bile öpsem bu kadar zoruma gitmezdi" dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...