ERA Bodrum Yelken Kulübü tarafından 22-27 Ekim 2012 tarihleri arasında düzenlenecek ahşap yelkenli yat yarışı Bodrum Cup’ta teknelerin 3. etap durağı D-Marin Didim olacak.

Bodrum ve çevresindeki kaptanların ve mürettebatın yelken bilgisini ve yeteneklerini geliştirmeyi amaçlayan Bodrum Cup’ın üçüncü etabının ev sahipliğini D-Marin Didim üstlenecek.

Bölgedeki tüm charter yatlarının bir araya geldiği ve bu yıl 23.’sü düzenlenecek olan organizasyon, aynı zamanda gezi sezonunun da kapanışı niteliğinde olacak.

Yarışçı yatların D-Marin Didim’den sonraki durağı Kalymnos olurken yarışma Bodrum’da son bulacak.

Bodrum Cup’ın beş günlük yoğun programı içerisinde 3. etapta yarışçı yatlara ev sahipliği yapacak olan D-Marin Didim, 24 Ekim Yalıkavak Didim etabından sonra D-Marin Didim’e yanaşacak yatları D-Marin Amfi Tiyatrosu’nda unutulmaz bir konser ve kokteyl organizasyonuyla ağırlayacak.

Üçüncü hizmet yılının içinde olan D-Marin Didim, yurtdışından Türkiye’ye gelen yatçılara ve misafirlerine sunduğu üstün hizmet ve kolaylıkların yanı sıra, Didim ve çevresinde denizcilik ve yatçılığın gelişimi ve bu sektördeki insan kaynağı kalitesinin artırılması amacıyla pek çok çalışmaya imza atıyor. D-Marin Didim, Bodrum Cup’a verdiği desteği de bu çerçevede açıklıyor.