'Bono berbat bir eşti'

1998 yılında kaybettiği eski eşi Sonny Bono ve onunla evliliği hakkında ilk kez konuşan Cher, "Bono beni eşten çok altın yumurtlayan kaz gibi görüyordu." dedi.

03.11.2010 - 15:20

'Bono berbat bir eşti'

Vanity Fair dergisine röportaj veren Cher 11 yıl süren evlilikleri boyunca Sonny Bono'nun çok fazla kontrolcü davrandığını ancak artık onu affettiğini ekleyerek "Gerçekten berbat bir kocaydı ama çok iyi bir öğretmendi, ondan çok şey öğrendim." dedi.

Sonny'nin kendisini bir gelir kapısı gibi gördüğünü o yüzden iş hayatında da aşk hayatında da ondan koptuğunu ifade eden 64 yaşındaki şarkıcı, bu yüzden kalbinin çok kırıldığını da itiraf etti.

Büyük kızının cinsiyet değiştirme operasyonuyla başa çıkmaya çalıştığını anlatan yıldız, uzun yıllar süren popülerliğinin sırrını da açıkladı. Karşısına çıkan engellerin onu durdurmadığını, böyle durumlarda başka bir yöne dönüp yoluna devam ettiğini söyledi.

Gerçek ismi Cherilyn Sarkisian olan Ermeni asıllı şarkıcı yaşlılık konusu açıldığındaysa "O sürtük hepimizden güzel yaşlanıyor." diyerek arkadaşı Meryl Streep'le de dalga geçti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...