Boy uzatıyor!

Erkeklere özel olarak hazırlanıyor. Boyu 8 santimetreye kadar uzatıyor.

Haberler 19.08.2010 - 12:51

Boy uzatıyor!

Özel bir ayakkabı firması, özel ürettiği ayakkabılar ile müşterilerine "uzun boy" vaadediyor.

Şirketin Pazarlama Müdürü Deniz Toprak, yaptıkları araştırmalarda Türkiye'de boyu uzun gösteren ayakkabılara bir talep olduğunu ve isteyenlerin bunu ya dışarıdan getirdiğini ya da özel olarak imal ettirdiklerini söylüyor.

Uzun bir zaman bu talebin üzerine çalıştıklarını ve Haziran ayı itibariyle satışa başladıklarını belirten Toprak, ayakkabıların 3 farklı boy seçeneği (5 - 6,5 - 8 cm) sunduğunun altını çiziyor. 

İŞİN SIRRI GİZLİ ÖKÇEDE
Hürriyet gazetesinin haberine göre; Toprak, yeni ürünlerini söyle anlatıyor:

"Dışarıdan hiç belli olmayan gizli bir ökçe sayesinde boyu 8 cm’ye kadar uzatabiliyor, sağlığa zararlı hiçbir madde içermiyor ve aynı zamanda rahat giyimi sayesinde giyenin rahatça günlük aktivitelerini gerçekleştirebilmesine olanak sağlıyor. Görüntüsünde de günlük giyilen diğer ayakkabılar ile arasında hiçbir farklılık yok. Farklı renk ve modellerde 50'ye yakın çeşit sunuluyor. Fiyatları 119 ile 129 TL arasında değişen ayakkabıların satışına Haziran ayında başladık ve şu ana kadar 15 bin çift sattık. Satışlar şu anda haftalık bin çift bandına oturdu. Ürünü kullanan herkesin gelip 2. ürünü aldığını gördüğümüz için bu ürün grubunda sadık bir müşteri grubu oluşturduk. Boylar uzayınca bunun rahatlığına alışan müşterilerimiz tekrar kısalmak istemiyor.
Sayfa Yükleniyor...