Böyle bir işi kim istemez!

İşe alınacak çift, yıl boyunca tek kuruş ödemeden Türkiye'yi ve dünyayı gezecek. Ayrıca 5 bin TL de maaş alacak . Seçilecek çiftten beklenen tek şey ise...

27.04.2010 - 10:46

Böyle bir işi kim istemez!

Etstur İnsan Kaynakları Müdürü Feyza Görgü, iş başvurusuyla ilgilenen adayların ''www.istebenimtatilim.com'' sitesine kendilerini tanıtan en az 60 en çok 120 saniyelik videolarını ve fotoğraflarını ekleyerek başvuru formlarını çift olarak doldurmaları gerektiğini söyledi.        

Başvurular 17 Mayısa kadar yapılacak ve adaylar 2-3 Haziranda web sitesinde tanıtılacak.

Seçilen çiftleri desteklemek isteyenler, adaylara oylarını vererek beğenilerini paylaşabilecekler. Misafirlerin vereceği bu oylar işe alınacak çiftin belirlenmesinde etkili olacak.        

Etstur İşe Alım Kurulu da bu oyları göz önünde bulundurarak 1 asil 2 de yedek çifti seçecek. Asil çifte iş teklifinde bulunularak 15 Haziranda ilk tatiline çıkması sağlanacak.        

BİR YIL BOYUNCA DENEYİMLERİNİ YAZACAKLAR
Proje ile Türkiye'de tatil kültürünü bir adım daha geliştirmeyi hedeflediklerini dile getiren Görgü, şunları söyledi:

''Bütün bir yıl tatil için çalışıyoruz ama kimi zamanlar doğru tatili bir iş gibi planlamamız gerektiğini unutabiliyoruz veya vakit bulamıyoruz. Biz tatil planlamayı ve tatil yapmayı çok ciddi bir iş olarak görüyoruz ve bu işte başarılı olabilmek için de işini iyi bilen profesyonel seyahat uzmanlarına ihtiyaç var.        

Amacımız, tatil işini ciddiye alan profesyonel bir seyahat acentesinin sağlayacağı avantajları, bu çiftle beraber misafirlerimize gösterebilmek.

Seçilecek çift, yıl boyunca tatillerinde yaşadıklarını, gördüklerini bloglarında yazacak, fotoğraflarını, deneyimlerini tüm misafirlerimizle yıl boyunca paylaşabilecek.
        
İŞTE ARANAN ÖZELLİKLER

Tatil yapmaktan keyif almayı bilen bir çift istiyoruz. Yani, gittiği yerlerin sadece turistik bölgelerini görmekle yetinmeyen, şehrin derinliklerinde kaybolmayı seven, gezgin ruhlu bir çift arıyoruz.        

Hiç bilinmedik mekanlarda, plajlarda, restoranlarda gönüllerince eğlenmelerini istiyoruz.

Bunun dışında iyi derecede yabancı dil bilmeleri, iyi bir eğitime sahip olmaları, iyi fotoğraf ve video çekimi yapabilmeleri, blog yazabilmeleri aranan önemli özellikler arasında.''        

İŞE ALINACAK ÇİFTİ NELER BEKLİYOR?
İlk destinasyonu kendileri belirleyecek olan çift diğer rotaları, Etstur'un internet sitesine giren tatilseverlerin oylamalarını göz önünde bulundurarak da seçebilecek.

Bununla birlikte, çiftin her türlü ulaşım, vize, konaklama, yeme içme ihtiyaçları tarafımızdan karşılanacak ve her ay çiftimiz toplam 5 bin TL maaş alacak.

Sağlık ve sosyal güvenceleri de Etstur tarafından sağlanacak."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...