Brad Pitt, Angelina Jolie'yi aldatıyor mu?

Hollywood'un en parlak çifti Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin, ihanet nedeniyle ayrılma noktasına geldikleri konuşuluyor.

ntv.com.tr 09.05.2016 - 10:27

brad pitt marion cotillard.jpg
Brad Pitt ile Fransız Marion Cotllard'ın (40) son filminden sızan karelerden biri...

Aşkları başrollerini paylaştıkları Bay ve Bayan Smith filmi ile başlayan Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin, başka bir filmle başlayan ilişki nedeniyle ayrılma noktasına geldiği iddia edildi. Hollywood magazin basını ve İngiliz medyası, 52 yaşındaki Brad Pitt'in Kasım'da gösterime girecek 'Allied' filmindeki rol arkadaşı Fransız yıldız Marion Cotillard ile aşk yaşadığını yazıyor.

Pitt, 2005 yılında Jolie aşkı uğruna 5 yıllık karısı Jennifer Aniston'dan boşanmıştı.
Pitt, 2005 yılında Jolie aşkı uğruna 5 yıllık karısı Jennifer Aniston'dan boşanmıştı.

7 yıl ve 6 çocuktan sonra evlenen ve 11 yıldır birlikte olan Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin ilişkileri hakkında daha önce de benzer iddialar ortaya atılmış ancak çift evliliklerine devam etmişti. Bugünlerde konuşulan Brad Pitt-Marion Cotillard aşkının ise Allied filminin tanıtımı için yapıldığına inananların sayısı azımsanmayacak kadar çok.

FİLMDE BİRBİRLERİNE YAKINLAŞIYORLAR

Marion Cotillard
Marion Cotillard

25 Kasım'da vizyona girecek Allied isimli filmin başrollerini Brad Pitt ve Oscar ödüllü oyuncu Marion Cotillard paylaşıyor. Yine Oscar ödüllü Robert Zemeckis'in yönetmen koltuğunda yer aldığı, senaryosunu ise Steven Knight'ın kaleme aldığı film II. Dünya Savaşı'nı konu alıyor. Casablanca'da Alman büyükelçisini öldürme görevinde olan casuslar birbirleriyle yakınlaşıyor. Ancak geçmişlerinin gölgesi peşlerini bırakmıyor.

Sayfa Yükleniyor...