Brad Pitt BAFTA'ya neden katılmadı?

Once Upon a Time in Hollywood filmindeki performansıyla En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu seçilen Brad Pitt'in BAFTA Ödülleri’nde katılmama nedeni anlaşıldı. 56 yaşındaki oyuncunun, uzun süredir kendisine tepkili olan en büyük oğlu Maddox ile görüşebilme fırsatı yakaladığı için törene katılmadığı ortaya çıktı.

05.02.2020 - 07:42

Brad Pitt BAFTA'ya neden katılmadı?

BAFTA (İngiliz Film ve Televizyon Sanat Akademisi) ödül töreni pazartesi akşamı düzenlendi ancak gecenin en çok konuşulanı ödül alan isimleri nedeniyle, törene son anda katılamayacağını açıklayan Brad Pitt oldu. 

TAVIR DEĞİŞTİRDİ

56 yaşındaki ünlü aktör, geceye katılamama gerekçesi olarak 'ailevi nedenleri' gösterdi. İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre, Pitt'in son dakikada 18 yaşındaki en büyük oğlu Maddox ile bir araya gelmesi gerekti. Boşanma süresi boyunca babasında uzak durmayı tercih eden Maddox'un tavrını değiştirmesi üzerine Pitt ödül törenine katılmaktan vazgeçti ve onun yerine rol arkadaşı Margot Robbie sahneye çıktı. 

"HER ŞEYİ YAPAR"

Brad Pitt'in ismi paylaşılmayan yakın arkadaşlarından biri, "Baba olmak onun hayatındaki en önemli şey, oğluyla ilişkisini düzeltmek için her şeyi yapar" dedi.

Pitt’in 2016'da Maddox’a şiddet uyguladığı, Jolie’nin bu yüzden boşanma kararı aldığı iddia edilmişti Pitt’in 2016'da Maddox’a şiddet uyguladığı, Jolie’nin bu yüzden boşanma kararı aldığı iddia edilmişti

Güney Kore’deki Yonsei Üniversitesi’nde Biyokimya eğitimine devam eden Maddox, Korece öğrenmeye çalışıyor. Annesi Angelina Jolie ise geçtiğimiz ay oğlu ile birlikte başkent Seul’deki okuluna gitmiş ve yanında bulunan bir grup öğrenciye oğlundan ayrılacağı için oldukça üzgün olduğunu belirtmişti.

Sayfa Yükleniyor...