Brad Pitt: Seks hayatımız ticari sır

"Eşi Angelina Jolie ile şiddetli geçimsizlik yaşıyor" haberleri üzerine konuşan ünlü aktör Brad Pitt, "Seks hayatımız ticari sır" dedi ve ekledi: "Yaratıcıya inanmıyorum."

27.07.2009 - 17:25

Brad Pitt: Seks hayatımız ticari sır

Hollywood'un parmakla gösterilen ve hakkında en çok konuşulan Brad Pitt ve Angelina Jolie -nam-ı diğer Brangelina- çiftinin hakkında İngiliz basınında son zamanlarda her ne kadar ayrıldıklarına dair haberler fısıldansa da, Hollywood'un yakışıklı aktörü Pitt Alman gazetesi Bild'e yaptığı bir röportajda hepsini yalanladı.

US Weekly, In Touch, ve National Enquire gibi Amerikan basınının önde gelen dergilerinin geçtiğimiz haftalardaki manşetlerinde "Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti şiddetli geçimsizlik yaşıyor" ve "New York'taki evlerini ayırıyorlar" başlıkları yer alıyordu. Bunun üzerine Pitt ilk defa sessizliğini bozdu.

Yakışıklı aktör, yaptığı şöyleşinin başında hala birbirlerine ilk günkü gibi aşık olduklarını ve bu tür haberlerle artık eğlendiklerini belirtti. Pitt'in açıklamaları magazin dünyasının gündemine bomba gibi oturacak.

Alman Bild dergisindeki söyleşisinde Angelina Jolie ile seks yapmayı ticari sır olarak tanımlayan Brad Pitt, Tanrıya da inanmadığını belirtti. Keyifli ve bir o kadar ilginç geçen röportajda Brad Pitt'in bilinmeyenleri su yüzüne çıktı.

İşte o renkli geçen Brad Pitt röportajından bir kısım;

BILD: Tanrıya inanır mısınız?
Brad Pitt : "Hayır, hayır, hayır!"

BILD: Dinsel yönünüz var mıdır?
Brad Pitt: "Hayır, hayır, hayır! Muhtemelen yüzde 20 ateist ve yüzde 80 agnostikim (tanrının varlığı konusunda bilinmezci). Kimsenin gerçekten bildiğine inanmıyorum. Oraya gittiğinizde öğreneceksiniz, o zamana kadar düşünmenin anlamı yok."

BILD: Yaşlanmaktan korkuyor musunuz?
Brad Pitt : "Hayır seviyorum. Bence güzel."

BILD: Angelina bir seferinde dev yatağınızda sekiz kişi boğuştuğunuzu açıklamıştı?
Brad Pitt: "Evet 3 metre genişliğinde yatağımız var ve o bile yeterli olmuyor. Tüm çocuklar sabahları yanımıza geliyor. Kurtulmak çok zor! Hepimizin uykuya ihtiyacı var."

BILD: Sevişecek zaman bulabiliyor musunuz?
Brad Pitt : "Ne?"

BILD: Hiç başbaşa kalabiliyor musunuz?
Brad Pitt: "Evet kendimize vakit ayırıyoruz. Her ilişkide bu çok önemlidir."

BILD: Nasıl? Bir yerlere mi uçuyorsunuz?
Brad Pitt: "Bu bir ticari sır!"

BILD: Cevaplarınız kısa ve hızlı.
Brad Pitt : "(Gülüyor) Altı çocuk babasıyım. Hızlı ve odaklanmış olmak zorundasınız."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...