Virgin Group'un sahibi Richard Branson, havacılık rakibi Tony Fernandes'e meydan okudu. İkili salı günü Formula 1 düellosuna çıkacak. Kaybeden ise havayolu hostesi kılığına bürünecek.

İlişkili Haberler


Bir zamanlar Branson'ın müzik işinde çalışmış olan AirAsia'dan Fernandes geçen hafta Malezya destekli Lotus F1 Racing takımının Branson'ın Virgin Racing'ini yenmek zorunda olduğunu söylemişti.

Fernandes, "Bir numara olmalı ve Branson'ı geçmeliyiz aksi taktirde istifa edip kendimi öldürürüm" demişti.

Branson ise buna karşılık daha acı verici bir alternatif sundu: "Müzikal bir geçmişe sahip olarak sanırım cenaze müziğini seçebiliriz. Ama Tony'yi çok severim ve kendisini öldürmesini istemem. Aynı zamanda onu yenmek de isteriz. Belki başka bir mücadele yolu bulabiliriz. Onun bir havayolu var, bizim bir havayolumuz var. Eğer onu yenersek gelip bizim havayolumuzda hostes olarak çalışabilir. Hostes kıyafetlerimiz muhteşemdir."

Branson bu düellonun çok arkadaşça ve eğlenceli olduğunu dile getirdi. Branson, "Markamız için Formula 1'e dahil olmak çok iyi. Formula 1 seksi bir şeytan ve biz onu daha seksi hale getirmeye çalışacağız" diye konuştu.