Brezilyalı model İstanbul'a hayran kaldı

Victoria's Secret'ın seksi meleklerinden Ana Beatriz Barros, İstanbul'u gezmek için programını uzattı.

13.04.2011 - 09:58

Brezilyalı model İstanbul'a hayran kaldı

Marks & Spencer defilesi için İstanbul'a gelen Brezilyalı süpermodel Ana Beatriz Barros, programı bitmesine rağmen Cuma gününe kadar İstanbul'da kalmaya karar verdi. Barros, Mısır Çarşısı'nı, Kapalıçarşı'yı ve Sultanahmet Camii'ni gezeceğini ve bolca mücevher almayı planladığını söyledi.

Barros, Akşam gazetesinin sorularını yanıtladı. 

- İlk gününüz nasıl geçti? İstanbul'u beğendiniz mi?
Henüz çok fazla zamanım olmadı gezmek için ama İstanbul'un çok etkileyici bir şehir olduğunu biliyorum. Önce işimi yapacağım sonra bu şehrin tadını çıkaracağım. Türkiye'yi çok seviyorum. Mimarisi, kültürü, tarihi ve yemekleri muhteşem.

- İstanbul, sizden önce Gisele Bündchen'i ağırladı. Onunla konuştunuz mu?
Gisele'in burada olduğunu biliyordum ama gelmeden önce görüşmedik.

- Dün gece (Pazartesi) Ulus 29'a gitmişsiniz...
Ulus 29 çok şık bir yer fakat tadını çıkardığım söylenemez. Sabah 7'de kalkmam gerektiği için çok oturamadık fakat atmosfer hoştu. Çok fazla fotoğraf çektirdim insanlarla.

- Türkiye dendiğinde aklınıza neler geliyor?
Kesinlikle yemek geliyor. Özellikle kebap. Şunu çok net ifade edebilirim inanılmaz lezzetli. Hatta şu ana kadar yediğim en lezzetli şey diyebilirim.

- Türkiye'ye gelirken burada neler yapacağınızı planladınız mı?
Bunun için bir liste hazırladım bile. Mısır Çarşısı'na gidip havyar ve baharat alacağım. Kapalıçarşı'yı mutlaka gezeceğim. Sultanahmet Camii'ni merak ediyorum, mutlaka gideceğim ve kuyumcuları gezeceğim.

- Dünyaca ünlü bir süpermodel olmanın en büyük avantajı nedir sizce?
Tüm dünyayı geziyorum. Dünyanın en ilginç insanlarıyla bir arada oluyorum. Farklı diller öğreniyorum ve her gün kendime bir şeyler daha kattığımı hissediyorum. Kendi ayaklarım üzerinde durabiliyorum ve bu harika bir duygu.

- Şu anda Boğaz'a bakarak konuşmak nasıl bir duygu?
Çok tarif edebileceğim bir şey değil. Kelimelerle anlatmak zor çünkü. Ama büyük bir lüks olduğu kesin. Seninle Avrupa kıtasında oturup sohbet ediyoruz ve Asya kıtası neredeyse elimle dokunabileceğim uzaklıkta. Çılgınca! Oturduğum yerden seyahat eder gibiyim.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...