Derya Sahil Eroğlu'nun klibinin başrol oyuncuları kediler

Türk Müziği Korosu'nun kurucu şefi Sıtkı Sahil'in kızı Derya Sahil Eroğlu, ilk albümünün tanıtımını yaptı.13 yaşından bu yana şarkı söyleyen Türk Sanat Müziği Solisti Eroğlu, ilk albümünün klibinde, sokak kedilerine yer verdi.

Haberler 04.10.2016 - 12:52

Derya Sahil Eroğlu'nun klibinin başrol oyuncuları kediler

Etiler'de bir kebapçıda albümünün tanıtımını yapan Derya Sahil Eroğlu, "4 Ekim dünya hayvanlar gününde hayvanlara dikkat çekmek istedik. İnsanların duyarlılığını artırmak istedik bu konuda. Doyuran kareler, güzel bir proje. Belirli bir meblağ ödüyorsunuz, o meblağ ile mama alıyorsunuz . Yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarının karnı doyarken hiç bir ücret ödemeden fotoğraflarınızı çekiyorlar bence çok güzel bir sosyal sorumluluk projesi" dedi.

Kendisi tarafından 'Aile albümü' olarak tanımlanan Derya Sahil Eroğlu albümünde yer alan 9 şarkıdan 4 'ü babası Sıtkı Sahil tarafından bestelendi. Şarkıların tamamının düzenlemesi Eroğlu'nun kardeşi Buğra Sahil tarafından yapıldı. Buğra Sahil aynı zamanda “Sabır Taşı şarkısının Remix versiyonunu da hazırladı. Şarkıda Eroğlu'nun diğer kardeşi Mert Sahil de keman çaldı.

Sayfa Yükleniyor...