Bülent Ersoy, Oya Aydoğan'ın ölüm haberini hastane kapısında aldı

Bülent Ersoy, yakın dostu Oya Aydoğan'ın ölüm haberini ünlü sanatçıyı ziyaret etmek için gittiği hastane kapısında öğrendi.

DHA 15.05.2016 - 12:30 | Son Güncelleme : 15.05.2016 - 12:52

Bülent Ersoy, Oya Aydoğan'ın ölüm haberini hastane kapısında aldı

Her sabah Oya Aydoğan'ı ziyaret ettiği belirtilen sanatçı Bülent Ersoy, saat 10.00 sıralarında bir taksiyle hastaneye geldi.

''ÖLDÜ MÜ?''

Gazetecilerin vefat haberi üzerine hastaneye geldiğini tahmin ettikleri Bülent Ersoy, gazetecilerin "Başınız sağolsun" demeleri üzerine "Öldü mü?" diye sordu.

Ölüm haberini almadığını düşünen haberciler de Ersoy'a "Biz öyle bilgi aldık" yanıtını verdi. Ersoy, hızla hastaneye girdi.

Bülent Ersoy
Bülent Ersoy

BÜLENT ERSOY ÖNCEKİ GÜN DE HASTANEDE FENALAŞMIŞTI

Her gün yakın dostunun durumu hakkında bilgi almak üzere hastaneye uğrayan Bülent Ersoy'a yaşadığı stres önceki gün ağır gelmiş, sanatçı ziyareti sırasında fenalaşmıştı.

Tansiyonunun düştüğü anlaşılan Bülent Ersoy, çıkışta habercilerin sorularını yanıtlayarak, “Evet biraz rahatsızlandım ama şimdi iyiyim'' demişti.

ORHAN GENCEBAY: KISMETTE BU KADARMIŞ

Sevim Emre ile hastaneye gelen Orhan Gencebay da "Başımız sağolsun. Yani bekliyorduk ama ağırdı vaka zaten. Hep söylüyorduk dua edelim, diye. Dua ediyorduk. Kısmette bu kadarmış. Allah gani gani rahmet eylesin. Başımız sağolsun" dedi.

Orhan Gencebay
Orhan Gencebay
Sevim Emre
Sevim Emre

Sayfa Yükleniyor...