'Bülent'i seviyorum diye haykırayım mı?'

İhanet haberleriyle gündeme gelen Bülent Ersoy ile sevgilisi Berk Yılmaz "Arım Balım Peteğim" programına telefonla bağlanarak ilginç açıklamalar yaptı.

'Bülent'i seviyorum diye haykırayım mı?'

Berk Yılmaz, sevgilisi Ersoy'a ihanet etmediğini belirterek kendini savundu.

Yılmaz, şunları söyledi:

"Hanımefendi uzun yıllardır arkadaşım. Normal bir ortamdaydık biz o gün. El ele görüntümüz kesinlikle yok. Göz yanılmasıdır o. Beraber daha önce de birkaç kez gittik geldik. O yüzden söyledi ‘daha önce yakalanmadık’ diye. Arkadaşımla Bülent Hanım’la birlikte olduğumdan beri çok görüşemedik. Böyle olaylar olacağını tahmin edemedik. 

Bülent Hanım’la konuştuk bu konuları aramızda sorun yok, birlikteliğimiz hala devam ediyor. Ben mantıklı açıklama yaptıktan sonra Bülent Hanım bana inanmıştır. Çok abartılı olaylar oldu o kadar büyük bir şey yok. Basına inanacağına bana inanması daha mantıklı yani. Ben tabii ki seviyorum Bülent Hanım’ı. Artık daha göz önünde olduğum için daha dikkat edeceğim. Bülent Ersoy’u çok seviyorum. Haykırayım mı şimdi burada? Annemin zoruyla yaşamıyorum bu ilişkiyi ben kendi özgür kararımı veririm. Bu konu aşk üzerine olduğu zaman ailem bana karışmaz. Bülent Hanım için her şeyi yaparım. Evlilik konusu şu süreçte düşündüğümüz bir konu değil. Şu durumdayken bile bizim için neler söyleniyor. Bir de buna evlilik katılırsa çok yanlış şeyler düşünülebilir başkaları tarafından. Ben istemiyorum kimsenin yanlış bir şey düşünmesini.

ERSOY:  BU İNSANLARA BİR AVRO VERMEDİM
Bülent Ersoy ise, yaşadığı aşk karşısında Berk Yılmaz'ın annesine ev aldığı iddialarını yalanlayarak, şu açıklamalarda bulundu:

"Şehnaz hanımın doğum günü, benim kendilerine yapmış olduğum hiçbir şey yoktur. Zaten bir hediyenin sözü zaten edilemez. Bu çok basitlik olur. Avamlık olur, şık olmaz. Ben zaten hayatımın hiçbir döneminde hiç avamlaşmadım. Hep yukarıda kaldım. Bu insanlara bir senik bir avro, para verilmemiştir. Hediyelerin dışında bir arabaydı, evdi hiçbir şey yapılmış değildir. Resimdeki hanımefendi kimdir? Beyefendi gecenin o saatinde o hanımı neden koluna takmıştır? Berk Bey'in kolundaki ben değilim ki bana soruyorsunuz. Çok ahlaksızca yapılan yorumlar duyuyorum. Berk Bey'in abisi yok zamanında onunla yaşamışım etmişim de. Bizler vitrinin önündeki insanlarız. Hele ki Bülent Ersoy. Affınıza sığınarak söyleyeceğim ama, Bülent Ersoy kaç kere tuvalete girdi kapısında asker oluyorlar da acaba ben böyle bir ilişki yaşamış olsaydım bunu nasıl duymamış olurlar."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...