'Bulunmaz Hint kumaşı bulunur'

Hayvanların satılmasına karşı başlatılan anlamlı kampanya büyük bir hızla devam ediyor.

06.04.2011 - 14:21

'Bulunmaz Hint kumaşı bulunur'

www.bulunmazhintkumasi.com alışveriş sitesi Sevgililer Gününde başlattığı anlamlı kampanyaya büyük bir hızla devam ediyor. Bu anlamlı kampanya sadece hayvan dostlarını değil, alışveriş yapmayı seven herkesi hedefleyerek, alışveriş yapan her bir birey için 1 TL Pet kumbarasına bağışlıyor.

Her yıl gittikçe anlam kazanan ve büyüyen hayvanlara özel sosyal sorumluluk kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Oldukça anlamlı olan bu kampanya, pet shoplarda satılan süslü püslü bir evcil hayvan almak olduğunu düşünen ve bakamayınca eskimiş bir ürün gibi sokağa terk edilen bu hayvanların satılmasına karşı Sevgililer Gününde başlatılmış olan kampanyaya destek büyüyor.

Kampanyanın öncüsü olan "Bulunmaz Hint Kumaşı.com" alışveriş yapan her bir müşterisi için 1TL'yi  oluşturdukları pet kumbarasına para atarak biriktirmeye ve her ayın sonunda toplanan parayla Sokak Hayvanlarını Koruma Derneğine yardımda bulunmaya karar verdiklerini açıkladılar.

Türkiye'nin yepyeni e-ticaret sitesi bulunmazhintkumasi.com özel günler için arayıp da bulamadığınız ürün seçeneğini ayağınıza kadar getiriyor.

Türkiye'nin en keyifli alışveriş sitesi olan www.bulunmazhintkumasi.com 'da binlerce ürün seçeneği, kişiye özel ürünleri ve düşük fiyat politikasıyla rakiplerine meydan okuyor. Havale yapan müşterilerine özel %5 havale indirimi yapan alışveriş sitesi müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunun altını çiziyor.

"Bulunmaz Hint Kumaşı Bulunur" sloganıyla piyasada bulunmayan her şeyi müşterisine sunmayı hedefleyen ve yaptığı farklı kampanyalarla da sanal alışverişin lideri olmayı gözüne kestiren site ciddi bir yatırımla piyasadaki yerini aldı.

Uzun süren çalışmalar sonucu yurtdışı standartlarında ve güvenli alışverişin tek adresi olmayı hedefleyen  bulunmazhintkumasi.com,  koşulsuz müşteri memnuniyeti, yüzde yüz iade garantisi vererek büyüme yolunda ilerliyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...