Burak Yılmaz ile eşi İstem Yılmaz barıştı mı?

Futbolcu Burak Yılmaz ile eşi İstem Yılmaz'ın barıştıkları öne sürüldü.

29.08.2016 - 15:01

Burak Yılmaz ile eşi İstem Yılmaz barıştı mı?

Şu sıralar Çin Süper Lig'inde futbol kariyerine devam eden milli futbolcu Burak Yılmaz geçtiğimiz günlerde ikinci kez baba oldu. Çift ikinci kızları Derin'in dünyaya gelmesinin ardından barıştığı öne sürüldü.


1 MİLYON LİRALIK HEDİYE

31 yaşındaki Yılmaz, eşine boşanma hediyesi olarak 1 milyon TL'lik cip hediye etti. Henüz yeni doğum yapan İstem Yılmaz'ın ise önümüzdeki günlerde boşanma davasını geri çekmesi bekleniyor.  Çiftin barışmalarının en büyük nedeni ise ikinci kızları Derin'in 20 Ağustos'ta dünyaya gelmesi olarak yorumlandı. 

"HAMİLEYKEN BENİ DÖVDÜ"

İstem Yılmaz hamileliğinin ikinci ayında eşi Burak Yılmaz'ın kendisini dövdüğünü iddia ederek boşanma davası açmıştı. 12 milyon TL tazminat istemişti. 

Konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmayan Burak Yılmaz ise geçtiğimiz günlerde ilk kızı Nazlı'nın 'Baba' dediği videoyu Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

BURAK YILMAZ'IN PAYLAŞIMI:

BABAMMMM❤️

Burak Yılmaz (@by17) tarafından paylaşılan bir video ()

2014 YILINDA EVLENDİLER

2008 yılında Antalya’da aile arasında İstem Yılmaz ile nişanlanan Burak Yılmaz, 30 Mart 2009’da ayrıldı. Ancak çift 2014 Şubat ayında tekrar barışarak Antalya Kaleiçi’ndeki Arma Restoran’da düzenlenen nikah töreniyle evlendi. Yılmaz'ın nikah şahitliğini yakın arkadaşı ve milli futbolcu Selçuk İnan yaptı.

Sayfa Yükleniyor...