İSTEM YILMAZ'IN İSYANI

Avrupa Şampiyonası'nda milli formayla mücadele eden Burak Yılmaz'ın eşi İstem Yılmaz'ı, hamileyken şiddet gördüğü iddiasıyla boşanma davası açtı. İstem Yılmaz'ın 11 sayfalık şikayet dilekçesinin detayları ortaya çıktı...

İstem Yılmaz'ın Burak Yılmaz'dan dayak yediği iddiaları üzerine Yılmaz Ailesi'nin komşusu, Ece Erken'in annesi Nurhan Serpici iddialar hakkında konuştu.

"KONUŞABİLECEK DURUMDA DEĞİL"

Renkli Sayfalar'a telefonla bağlanan Nurhan Serpici şunları söyledi: Sizin programınıza Belgin Yılmaz katılacaktı ancak şu anda oruçlu ve tansiyonu düştü. Uzanıyor, konuşabilecek durumda değil. Şiddet iddialarının doğru olmadığını ve çarptırıldığını söylüyor.

"GELİNİNİN ÜZERİNE TİTRER"

Burak Yılmaz'ın annesi Belgin Yılmaz'ın gelininin üzerine titrediğini belirten Nurhan Serpici "İddialar doğru değil. İstem Yılmaz çocuğu ne kayınvalideye veriyordu ne kayınpedere veriyordu. Tuhaftı. Keşke herkese Allah böyle bir kayınvalide verse.

"BENCE MESELE KISKANÇLIK"

Çin'de ne yaşandı bilemem ama Yılmaz Ailesi birbirine çok bağlı bir aile. Bence bütün problem İstem Yılmaz'ın, Burak Yılmaz'ı ve onun ailesine bağlılığını kıskanması. Burada gördüğüm kadarıyla Belgin süper bir kayınvalideydi" dedi.