Çağan Irmak isyan etti

Türk sinemasının başarılı yönetmenlerinden Çağan Irmak, kendi adını kullanarak internet ve sosyal medyada sahte hesap açıp, kendisiymiş gibi açıklama ve yayınlar yapanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

07.03.2012 - 12:43

Çağan Irmak isyan etti

Çağan Irmak, bir süredir kendi adını kullanarak internet ve sosyal medyada sahte hesap açıp, kendisiymiş gibi açıklama ve yayınlar yapanlar hakkında kamuoyuna bir açıklama yaparak bu kişiler hakkında suç duyurusunda bulunacağını belirtti.

Irmak’ın açıklaması şu şekildeydi:

“Başta Facebook sosyal paylaşım sitesindeki bir adres üzerinde olma üzere, adım ve resimlerim kullanılmak suretiyle açılmış “Çağan Irmak”ve Çağan Irmak Ekstra  profillerinin hiçbiriyle doğrudan veya dolaylı olarak ilgim bulunmamaktadır.

Bu profiller ile kamuoyu aldatılmaktadır. Bu profilleri açan kişi veya kişilerle kimsenin temasa geçmemesini, maddi veya manevi hiçbir şekilde ilişki kurmamasını, bu kişilerin adımı kullanarak dolandırıcılık eylemleri başta olmak üzere çeşitli eylemlerde bulunabileceklerini, ilgili kişi veya kişilerin yakalanması için yargı organları nezdinde gerekli girişimleri başlatmış olduğumu, hukukun tanıdığı tüm imkanları kullanacağımı basına ve kamouyuna duyururum. Saygılarımla.”

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...