NTV

Caner Erkin, eski eşi Asena Atalay'a yoksulluk nafakasını yatırdı

Yaşam

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin hakkında başlatılan icra takibi üzerine eski esi Asena Atalay'a 120 bin TL'lik yoksulluk nafakasını faiziyle ödedi.

İlişkili Haber

Asena Atalay, 2 Ocak'ta Şükran Ovalı ile evlenen eski eşi Caner Erkin hakkında icra takibi başlatmıştı. Milli futbolcunun Roma'daki düğününden 3 gün sonra İstanbul İcra Müdürlüğü'ne başvuran Asena, eski eşinin aylık 10 bin TL olan yoksulluk nafakasını 12 aydır ödemediğini ileri sürmüştü.

Erkin'in "O paranın bir kısmını elden bir kısmını banka yoluyla ödedim" savunması sonuç vermedi. Avukat Beyza Sındıraç'ın takip ettiği nafaka davası Atalay'ın lehine sonuçlandı.

28 yaşındaki Erkin'in eski eşine 4 Şubat 2016-5 Ocak 2017 arasındaki 12 aylık nafaka olan 120 bin TL'yi önceki gün faiziyle ödediği öne sürüldü.

Erkin, boşanmadan bir yıl sonra, 2 Ocak'ta İtalya'nın başkenti Roma'da Şükran Ovalı ile nikah masasına oturmuştu. Atalay bu evlilik sonrası, sunuculuk yaptığı magazin programında 'Caner'in evlilik haberini sunmam' diyerek evliliğe olan tepkisini göstermişti.

ETİKETLER