Caner Erkin'den Şükran Ovalı'ya tek taş

Futbolcu Caner Erkin'in önceki gün sosyal medyada yaptığı bir paylaşım Şükran Ovalı'ya tek taş gönderdi.

Haberler 02.08.2016 - 09:50 | Son Güncelleme : 02.08.2016 - 11:08

Caner Erkin'den Şükran Ovalı'ya tek taş

Fenerbahçe'den İtalya'nın Inter takımına 2 milyon euro karşılığında transfer olan Caner Erkin, Şükran Ovalı ile olan birlikteliğini artık gizlemiyor. Erkin önceki gün 31 yaşındaki Ovalı'nın Instagram'da paylaştığı fotoğrafın altına kalp ve tek taş emojisi koyarak aşkını ilan etti. 27 yaşındaki futbolcunun bu paylaşımı evlilik teklifi olarak yorumlandı. İkili iddiaları hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

Caner Erkin'in hafta sonu İnter'in kampı için gittiği Amerika'dan paylaştığı bir fotoğrafa (Ş) yazarak üç işareti yaptı. Erkin'in bu paylaşımı Şükran Ovalı'nın Ş'si olarak yorumlanmıştı. Bugünkü tek taş ise adeta bu iddiaları doğruladı.

#3günkaldı ( Ş ) 👁❤️

Caner Erkin (@canererkin) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Asena Atalay ile boşanan Caner Erkin'in Şükran Ovalı ile birlikteliği magazin gündemine düşmüş ancak Ovalı bu habarleri yalanlamıştı. Daha sonra Ovalı, Erkin'in 2.7 milyon TL değerindeki Dodge Challenger SRT özel üretim aracıyla Bebek'te görüntülenmişti.

İzmirli oyuncu Şükran Ovalı Bez Bebek, Behzat Ç.,Leyla ile Mecnun, Avrupa Avrupa, Şeref Meselesi ve Paramparça gibi birçok dizide rol aldı. Ovalı daha önce meslektaşları Hakan Kurtaş ve Şükrü Özyıldız ile yaşadığı aşklarla gündemine gelmişti.

Şükran Ovalı
Şükran Ovalı

Caner Erkin 26 yaşındaki Asena Atalay ile 6 yıllık evliliğini geçtiğimz ay sonlandırdı. Erkin'in evliliğinden Çınar isimli 5 yaşında bir oğlu var.

Asena Atalay, Caner Erkin ve oğulları Çınar
Asena Atalay, Caner Erkin ve oğulları Çınar

Sayfa Yükleniyor...