Canlı yayında büyük hata!

Model olmak için yarışan adaylar ve izleyenler büyük bir heyecan içindeydi çünkü sıra sonuçlara gelmişti... Ancak sunucu öyle bir hata yaptı ki!..

29.09.2010 - 12:11

Canlı yayında büyük hata!

Medya devi Rupert Murdoch'un gelini Sarah Murdoch, Avustralya'da düzenlenen ve Fox televizyonunda canlı olarak yayınlanan "Next Top Model" isimli mankenlik yarışmasını bir faciaya dönüştürdü.

Sunucu Murdoch, 19 yaşındaki aday Kelsey Martinovich'in birinci olduğunu açıkladı. Sevinçten deliye dönen genç kız, ailesine ve arkadaşlarına teşekkürlerini yolluyordu ancak ne olduysa bı sırada oldu çünkü sunucu büyük bir hata yaptığının farkına vardı. Çünkü kazanan 18 yaşındaki Amanda Ware idi.

Büyük bir şaşkınlık yaşayan Sarah Murdoch, hem yarışmacılardan hem de izleyicilerden şu sözlerle özür diledi:

"CANLI YAYINDA BÖYLE ŞEYLER OLUYOR. ÇOK ÖZÜR DİLERİM"
"Aman Tanrım, şu anda ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Kendimi çok kötü hissediyorum. Bunun için çok özür dilerim. Aman Tanrım. Ne diyeceğimi bilmiyorum. Bu tamamen bir kaza, özür dilerim. Kazanan Amanda. Bana yanlış okundu. Canlı yayında böyle şeyler oluyor. Çok özür dilerim, bu delice."

Durumu büyük bir olgunlukla karşılayan Martinovich, Ware'e "Sen kazandın, sorun yok, bu bir hataydı, sorun yok" diyerek sarıldı.

Yarışmanın ödülü Harpers Bazaar'ın kapağında yer almak ve bir fotoğraf çekimi, modellik anlaşması, Levis ile 25 bin dolarlık bir reklam anlaşması, bir otomobil, 20 bin dolar nakit para ve New York seyahatiydi.

Hatayı telafi amacıyla Fox, Martinovich'in 20 bin dolar ve New York seyahati alacağını belirtti.


  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...