İbrahim Tatlıses’i hastanede ziyaret etmeye gitmeyen Bülent Ersoy ile ilk günden itibaren türkücüyü yalnız bırakmayan Seda Sayan'ın arasında gerginlik yaşandı.

Sayan, "Tatlıses’i ziyaret etmeye gideceğim de ne olacak.. Kiminle görüşeceğim. Gidip orada timsah gözyaşı mı dökeceğim" dediği iddia edilen Ersoy’a dünkü programında sert yanıt verdi.

Ünlü şarkıcı "Eğer böyle bir laf ettiyse, halam da olsa, babam da olsa, anam da olsa,eğer dediysen çok yanlış. Türk halkından özür dile" dedi. Bunun üzerine Ersoy canlı yayına bağlandı ve ikili arasında şu diyalog yaşandı:

ERSOY: Sen dur bir dakika, beni iyi dinle. Benim böyle bir şey söyleyeceğime nasıl inanırsın beni yakinen tanıyan bir insan olarak? Ben ne timsah, ne kedi, ne köpek böyle bir laf tarzım değil etmem. Sesini o kadar fazla yükselttin ki sanki kıyamet kopmuş gibi bir feryatla...

SAYAN: Ben de bunu yakıştırmadığımı söyledim zaten.

ERSOY: Tabii ki yakıştıramazsın.

SAYAN: Yakıştıramazsın değil yakıştırmazsın. Yakıştırabilirim de ayrıca.

ERSOY: Yakıştıramazsın. Ben böyle bir şey söylemem. Beni tanıyan bir insan olarak yakıştıramazsın.

"YAKIŞTIRAMAZSININ ALTINDA TEHDİT VAR"
SAYAN:
Yakıştıramazsın başka bir şey, bana yakıştırmazsın başka bir şey. Yakıştıramazsının altında tehdit var.

"İBRAHİM ODAYA ÇIKTIĞINDA KONSOLOS KÖPEĞİ GİBİ EN BAŞTA BEN GİDECEĞİM"
ERSOY: Neden bağırdın bu kadar çocuğum bağırma... İbrahim odaya çıktığı vakit kendine geldiği gibi konsolos köpeği gibi en başta ben gideceğim. Ona da sorduracağım.

SAYAN: Ben sana sesimi yükseltmedim, bak yine aynı şeyi söylüyorsun. Sen hakikaten bunadın galiba hala.