Çapkın erkeklerin satın alamadığı ev

ABD’de 19 yıllık eşi tarafından aldatılan kadın birlikte yaşadıkları evi satışa çıkardı. Bugünlerde çiftin komşuları  evin aldatılan eş tarafından hazırlanan  “satılık” tabelasında yazılanları okumak için sıraya giriyor.

17.07.2012 - 12:35

Çapkın erkeklerin satın alamadığı ev

ABD’nin Oregon eyaletinde yaşayan 37 yaşındaki Elle Zober 19 yıllık eşinin kendisini bir üniversite öğrencisiyle aldattığını öğrenince öfkeden çılgına döndü.

Eşiyle beraber yaşadıkları evi vakit kaybetmeden satışa çıkaran Zober içinde saklayamadığı hislerini “satılık” tabelasına yazdığı yazıyla duyurdu.

Özellikle komşularının ilgisi çeken tabelada şunları yazıyordu:

“Eşim beni 22 yaşındaki bir kadın için terk etti. Bu ev kendini aşağılanmış ve kötü hisseden bekar sahibi tarafından satışa çıkarılmıştır. Evim çapkın erkeklere satılmayacaktır.”

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre 2 çocuk annesi Zober tabelayı astıktan sonra insanlardan çok ilginç teklifler aldığını söyledi.

Zober şöyle konuştu: “Tabela aslında annemim fikriydi. Ben sadece yazıları biraz değiştirdim. Evin satılması garip bir duruma dönüştü. Çıkma teklifleri almaya başladım.”

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...