Cem Yılmaz'dan İbrahim Tatlıses'e: Başka gezegene gitsek de senden ayrılamadık

Star’da yayınlanan ‘İbo Show’, dün akşam ekrana gelen 8.bölümüyle milyonları ekran başına kilitledi. Cem Yılmaz, Mazhar Alanson, Fuat Güner, Özkan Uğur ve Zafer Algöz’ün konuk olarak yer aldığı bölümde kahkaha ve eğlence dolu unutulmaz bir gece yaşandı. Yılmaz, Tatlıses'e, "İki filmde de seninle çok anımız var. Başka gezegene gitsek de senden ayrılamadık. Gora filminin setinde bütün seti ‘Tek Tek’ şarkısıyla geçirdik" dedi.

Haberler 10.01.2021 - 10:23 | Son Güncelleme : 10.01.2021 - 10:30

Cem Yılmaz'dan İbrahim Tatlıses'e: Başka gezegene gitsek de senden ayrılamadık

Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği; her hafta birbirinden ünlü isimlerin ağırlandığı ‘’da; Cem Yılmaz, Mazhar Alanson, Fuat Güner, Özkan Uğur ve Zafer Algöz birlikte söyledikleri şarkılarla izleyenleri geçmişten günümüze bir yolculuğa çıkardı.

“BAŞKA GEZEGENE GİTSEK DE SENDEN AYRILAMADIK”

Esprileri ve anılarıyla herkesi kahkahaya boğan ünlü komedyen Cem Yılmaz, geceye damgasını vurdu. ‘Gora’ ve ‘Arog’ filmlerinin çekimlerinde ’in şarkılarını dinlediğini söyleyen Yılmaz; “Bu iki filmde de seninle çok anımız var. Başka gezegene gitsek de senden ayrılamadık. Gora filminin setinde bütün seti ‘Tek Tek’ şarkısıyla geçirdik, Arog’da ise ‘Kop Gel Günahlarından’... Onun için bizde çok ağır telifin var. Onu getirdik, nereye bırakalım ağabey?” dedi. 

DEV İSİMLERİNDEN MÜZİK ZİYAFETİ

Programın konukları arasında yer alan ünlü komedyen Cem Yılmaz ve ünlü oyuncu Zafer Algöz, söyledikleri şarkılarla herkesi kendine hayran bıraktı.

Cem Yılmaz ve Zafer Algöz’ün ünlü sanatçı ’e eşlik ettiği ve beraber düet yaptıkları anlarda keyifli dakikalar yaşandı. Öte yandan, ‘Tanrıdan Diledim’, ‘Uyan Sunam Uyan’ ve ‘Perşembe Gününde’ türküleri seslendiren Zafer Algöz’ün sesini çok beğendiğini söyleyen Mazhar Alanson; “Zafer, çok iyi bir aktör olduğunu biliyordum ama böyle bir şeyi hiç tahmin etmiyordum” dedi. 

SOSYAL MEDYADA DA ÇOK KONUŞULDU

Öte yandan, sosyal medya hesaplarından yayınlanan ‘#İboShow’ etiketi ile binlerce kişi yorum yaparak program hakkındaki duygularını belirtti. ‘#İbo Show’ etiketi ile yorum yapan izleyiciler, programın nabzını saniye saniye tuttu.

GÜNDEM: KAR ANİDEN BASTIRDI, YÜZLERCE ARAÇ MAHSUR KALDI

Sayfa Yükleniyor...