Cem Yılmaz'dan vergi rekoru yorumu

Türkiye'de 2015 yılında en çok vergi ödeyen isimlerin arasında 42. sırada yer alan Cem Yılmaz, bu durumu sosyal medya hesabından kendi yorumuyla paylaştı.

14.07.2016 - 12:04

Cem Yılmaz'dan vergi rekoru yorumu

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı, 2015 yılının Türkiye genelinde en çok vergi ödeyecek isimlerini açıkladı. 100 kişinin yer aldığı listede sanat dünyasından sadece üç isim yer aldı. Bunlardar biri de Cem Yılmaz oldu. Ünlü şovmen 5,222,250,03 TL ile 42. sıra yer aldı.

Cem Yılmaz, vergi rekortmeni listesine girmesiyle ilgili yorumunu bugün Twitter hesabından paylaştı. 11 milyon 500 binden fazla takipçisi olan Yılmaz şunları yazdı: Merhaba ben komedyenim ve vergi rekortmeniyim...Saka degil :) Ve elbette gonul rahatligi ile soyleyebiliriz ki,vergi "verenden" alinir ! Milletimize hayirli olsun :) dur su temmuz pulllarini da bi....

Cem Yılmaz vergi rekortmeni olmasıyla ilgili bu iki tweetinden sonra İngilizce bir metin paylaştı. Türkçesi "Odadaki en zeki insansan yanlış odadasındır"  anlamına gelen metin kısa sürede binlerce beğeni ve retweet aldı.

Sayfa Yükleniyor...