Cemil İpekçi’nin kayıp kedisi satılık ilanında bulundu

Ünlü modacı Cemil İpekçi 5 ay önce Bodrum’da kaybolan ‘Maço’ isimli kedisine kavuştu. Hayvan hırsızları tarafından internet üzerinden bin 300 TL’ye satışa çıkarılan kedi bir hayvansever tarafından satın alınıp İpekçi’ye teslim edildi.

Haberler - İHA 22.03.2017 - 10:51

Cemil İpekçi’nin kayıp kedisi satılık ilanında bulundu

Cemil İpekçi’nin evladı gibi sevdiği “Maço” isimli kedisi 5 ay önce Bodrum’un Kumbahçe Mahallesi’nde kaybolmuştu. Kedisinin çalınmış olabileceğini düşünen İpekçi Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığına başvurarak şikayet de bulunmuştu. Büyük üzüntü yaşayan ünlü modacı sosyal medya hesaplarından kedisinin kaybolduğunu veya çalındığını söyleyerek kediyi bulanların kendisine ulaştırmasını da istemişti.

MENAJERİ BULDU

Bir hayvansever tarafından internet üzerinden satın alınan kedi İpekçi’nin menajerinin dikkati sayesinde bulundu. Maço’nun fotoğraflarını internette gören İpekçi’nin menajeri fotoğrafları paylaşan bir hayvanseverle irtibata geçti. Bu kişinin kediyi ilanda görüp beğendiği ve satın aldığı ortaya çıktı. Kedinin çalındığını ve İpekçi' ye ait olduğunu öğrenen Tevetoğlu 5 aydır kayıp olan Maço’yu İpekçi’ye teslim etti.

"SAVCILIĞA VERDİK"

Kedisine kavuşan ünlü modacı, “şükürler olsun insan gibi insanlar daha varmış. 5 ay evvel Bodrum'da çalınan kedime nihayet kavuştum. Kediyi çalan kadını savcılığa vermiştik şimdi birde kesin çaldığı kayıtlarda mevcut. Bu dava şu anda daha ispatlı hale geldi. Kedi hırsızı o kadın şimdi otursun düşünsün. Bodrum'da yaşayanlar dikkat edin çünkü bu kadın ve bunun gibiler cins kedileri ve köpekleri çiftleştirmek için çalıp sonra satıyorlar tüm Bodrum'daki hayvanseverlerin dikkatine” açıklamasını yaptı.

Sayfa Yükleniyor...