NTV

Cesur artık bambaşka bir adam

Yaşam

Cesur ve Güzel'de annesini kaybeden Cesur, vicdanı ve aşkı arasında karar vermeye çalışıyor ancak yaşananlar onu bambaşka bir adam haline getiriyor.

Star TV'nin sevilen dizisi Cesur ve Güzel'in 17. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. İşte yeni bölümde yaşanacaklar. Cesur annesinin trajik ölümüyle şoktadır. Tahsin Korludağ olay yerinde göz altına alınır. Ama Cesur bu acıyla alev alev yanmaktadır. Sühan da bu yangından nasibini alır. Cesur, Sühan’ı terk eder...Cesur'un yokluğunda Sühan, yaşanan acı olayın gizemini çözmeye çabalar, bulunan her kanıt olayı daha da karmaşık hale getirmektedir.

Tahsin Korludağ bu cinayeti işlemediğinde ısrar etse de masumiyetini kanıtlayamadığı için ikinci duruşma gününe kadar hapiste kalmak zorundadır.

Cinayet duruşması yaklaşırken haftalarca ortada görünmeyen Cesur, Korludağ’a geri döner. Eski soruları sorsa da artık bambaşka bir adamdır ve aradığı cevapları almaya bir adım daha yakındır.

Cesur ve Sühan karşı karşıya geldiklerinde Cesur vicdanı ve aşkı arasında yine zor bir karar vermek zorunda kalacaktır.ETİKETLER