Cesur, Sühan’ın dengesini altüst ediyor (Cesur ve Güzel 5.bölüm fragman izle)

Yapımcılığını AY YAPIM’ın, yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği, senaryosunu Ece Yörenç’in kaleme aldığı Cesur ve Güzel bu hafta 5. yeni bölümüyle seyirciyle buluşacak.

06.12.2016 - 17:41 | Son Güncelleme : 06.12.2016 - 17:53

Cesur, Sühan’ın dengesini altüst ediyor (Cesur ve Güzel 5.bölüm fragman izle)

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün paylaştığı 'Cesur ve Güzel'in yeni bölümünde Cesur, Sühan’ın tüm dengesini alt üst ediyor.  İşte 5. yeni bölümde yaşanacaklar...

5.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Cesur’dan duyduğu gerçekler Sühan’ın tüm dengesini alt üst eder. Babasıyla olan hatıraları yeni bir anlam kazanmıştır. Sühan’ın aklındaki şüpheleri hisseden Korhan, eskiden olduğu gibi bugün de kız kardeşini korumaya kararlıdır.

Öte yandan Cesur, babasının ölümünü araştırırken, geçmişteki bazı olaylara ışık tutar, ancak gördüklerinden çok daha büyük sırların varlığından henüz habersizdir. 

CESUR VE GÜZEL 5.BÖLÜM 2.FRAGMANI

Sühan sormaktan korktuğu soruların cevabının Cesur'da olduğundan artık emindir. Cesur'la gireceği savaştan her anlamda yenilgiye uğrayacağının farkındadır.

CESUR VE GÜZEL 5. BÖLÜM FRAGMANI - İZLE

Sühan, Korhan ve Cahide’yle birlikte hafta sonunu İstanbul’da geçirmeye karar verir. Cesur’un sürpriz katılımıyla, bu hafta sonu unutulmaz olur. “Zamanla” bu buluşma daha da önem kazanacaktır.

Sayfa Yükleniyor...