NTV

'Cesur ve Güzel' zirvede

Yaşam

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün başrollerini paylaştığı "Cesur ve Güzel" dün akşam Star TV'de yayınlanan ikinci bölümüyle izleyiciyi adeta ekrana kilitledi.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün başarılı performansları, büyüleyici uyumu ve dizinin sürükleyici hikayesi büyük beğeni topladı. Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) ve Sühan'ın (Tuba Büyüküstün) modern ve tutkulu aşk masalı izleyiciden tam not alarak, ekran başındakilerin gönlüne taht kurdu.

Dizinin dün akşam yayınlanan ikinci bölümü 'Tüm Kişiler' kategorisinde en çok izlenen yapım oldu. Cesur ve Güzel, Tüm Kişiler’de 7.08 reyting ve %16.99 izlenme payı ile bu kategoride tüm rakiplerini geride bıraktı.

İKİNCİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hem Korludağ Ailesi’nde hem de Korludağ Kasabası’nda dengeleri sarsan olay ve diyaloglar yaşandı.

Geçmişinin sırlarıyla Korludağ'a yerleşerek Tahsin Korludağ'dan ailesinin intikamını almak isteyen Cesur'un heyecan dolu hikayesi büyük beğeni topladı.

Cesur ve annesi arasında geçen dokunaklı diyalog Cesur’u harekete geçiren nedenleri biraz daha açığa çıkarırken Banu ile olan sahte ilişkisinin arkasında yatanlar izleyicide büyük merak uyandırdı.

Birbirlerini daha yakından tanıma şansı bulan Cesur ve Sühan arasındaki çekim ve tutku da bir üst seviyeye taşındı.

Bir yandan Mihriban Aydınbaş ve Tahsin Korludağ arasında yaşanan soğuk savaşta çok önemli adımlar atılırken öte yandan Cahide ve Bülent’in paylaştıkları sır bu ikili arasındaki ilişkiyi de yeni bir boyuta taşıdı.

Cesur yangını çıkaran kişinin kim olduğunu çözmeye çok yaklaştı; ancak buna engel olan biri vardı.

Cahide’nin başına gelen korkunç kaza ve Sühan ve Cesur’un son sahnede yaşanan büyük yüzleşmesi izleyicide büyük merak uyandırdı.

CESUR VE GÜZEL 3.BÖLÜM YENİ FRAGMANI - İZLEETİKETLER