Cesur ve Güzel'in yayın tarihi belli oldu

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün yer aldığı, sezonun büyük merakla beklenen yapımı Cesur ve Güzel'in yayın tarihi açıklandı.

Haberler 03.11.2016 - 18:24

Cesur ve Güzel'in yayın tarihi belli oldu

Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) ve Sühan'ın (Tuba Büyüküstün) ilk görüşte başlayan tutkulu aşkını konu alacak dizi 10 Kasım Perşembe günü saat 20:00'de Star TV'de izleyiciyle buluşacak.

Dizinin yeni tanıtımında, Cesur ve Sühan’ın karşılaşmalarının dışında, diğer karakterlere dair ilk ipuçlarına da yer verildi.

İŞTE CESUR VE GÜZEL'İN YENİ TANITIMI

Dizinin oyuncu kadrosunun tamamı şöyle: Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Tamer Levent, Erkan Avcı, Serkan Altunorak, Sezin Akbaşoğulları, Fırat Altunmeşe, Nihan Büyükağaç ve Devrim Yakut.

KONUSU

Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı, yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği dizinin konusu ise şöyle: “Bir gün Cesur adında yakışıklı ve gizemli bir adam, sakin ve huzurlu bir kasaba olarak bilinen Korludağ’ın ortasına bomba gibi düşer. Daha ilk adımını attığında karşısına güzeller güzeli Sühan çıkar. Bu sıradışı karşılaşmadan sonra aralarında karşı koyamadıkları bir çekim oluşur. Ama bilmedikleri bir şey vardır. Bu iki gencin mutluluk hayali geçmişten beri düşman olan ailelerinin karşı çıkmasıyla imkansız bir aşka dönüşür.”

Sayfa Yükleniyor...