Ceyda Düvenci: Sürekli ağlıyorum

Ceyda Düvenci, “Dünya Kadınlar Günü” etkinlikleri kapsamında Ataşehir Palladium AVM tarafından gerçekleştirilen “Kendini Şımart” adlı söyleşide hayranlarıyla buluştu. Düvenci, hamilelik sürecini anlattı.

Haberler 06.03.2017 - 12:09 | Son Güncelleme : 06.03.2017 - 12:12

Ceyda Düvenci: Sürekli ağlıyorum

Son olarak Babam ve Ailesi dizisinde rol alan Düvenci, 2015 yılında evlendiği meslektaşı Bülent Şakrak ile çocuklarını kucaklarına almak için gün sayıyor.

5 buçuk aylık hamile olan 39 yaşındaki oyuncu hamilelik sürecini şöyle anlattı: "Çok mutlu olduğumda, kötü bir şey görünce de sürekli ağlıyorum. Bülent beni güldürmek için ne yapacağını şaşırıyor.” 

DOĞUM AMERİKA'DA

Kızı Melisa’nın yaz okulu için her yıl Amerika’ya gittikleri için doğumu da orada yapacağını söyleyen Düvenci “Melisa'nın tedavisi ve yaz okulu için her yaz Amerika’da. Doğumda yaz aylarına denk geleceği için Melisa’yı da yalnız gönderemeyeceğim için oğlum Okan Ali’yi de Amerika’da dünyaya getireceğim ve doğumu da Türk doktorlar gerçekleştirecek” dedi.

Düvenci, 2008 yılında evlenip 5 yıl evli kaldıktan sonra ayrıldığı Engin Akgün'den Melisa Nur adında bir kız çocuğu dünyaya gelmişti.
Düvenci, 2008 yılında evlenip 5 yıl evli kaldıktan sonra ayrıldığı Engin Akgün'den Melisa Nur adında bir kız çocuğu dünyaya gelmişti.

Baba Bülent Şakrak ise anne karnındaki oğlu için Neşet Ertaş'tan 'Mühür Gözlüm' türsünü söyledi.

Şakrak çektiği videoyu da "Anne karnında müzik çok önemli dediler, biz de kendi müzik anlayışımız ölçüsünde gerekeni yaptık...'Baba bey' diyceksiniz..." notu ile Instagram sayfasında paylaştı.

BÜLENT ŞAKRAK'IN PAYLAŞIMI

Sayfa Yükleniyor...