Charlie Sheen eşini bıçakla tehdit etmiş

Aile içi şiddet suçlamasıyla gözaltına alınan ve kefaletle serbest bırakılan Amerikalı aktörün, olay gecesi eşini bıçakla tehdit ettiği belirtildi.

29.12.2009 - 01:18

Charlie Sheen eşini bıçakla tehdit etmiş

ABD'nin Colorado eyaletinde, aile içi şiddet suçlamasıyla gözaltına alınan Amerikalı sinema ve televizyon oyuncusu Charlie Sheen'in karısı Brooke Mueller Sheen'i bıçakla tehdit ettiği bildirildi.

Polis, 911'i arayarak Charlie Sheen'in karısı olduğunu, kocasının kendisini bıçakla tehdit ettiğini ve hayatından endişe ettiğini söyleyen bir kişinin ses kayıtlarını dağıttı.

Yetkililer, Charlie Sheen'i suçlayan kişinin kimliğinin henüz belirlenmediğini, ancak 911'i arayan kişinin adının Brooke olduğunu ve kocasının adının Charlie Sheen olduğunu söylediğini belirtti.

Kayıtlarda konuşan kadının sesi zorlukla duyuluyor. Kadın kocasının kendisini bıçakla tehdit ettiğini ve hayatından endişe ettiğini kaydediyor.

Çağrının ardından eve cankurtaran gönderilmiş, ancak evden kimse hastaneye götürülmemişti.

44 yaşındaki Charlie Sheen gözaltına alındıktan sonra 8 bin 500 dolar kefaletle serbest bırakılmıştı.

Bu arada, bölge savcı yardımcısı Arnold Mordkin, tehdidin ciddi bir suç olduğunu belirterek, cezasının 2 ila 8 yıl arasında hapis ve 2 bin ila 500 bin dolar arasında para cezası olduğunu söyledi.

Mordkin, Sheen'in gelecek mahkemesinin 8 Şubat 2010'da yapılacağını ifade etti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...