Charlize Theron'dan çocuklarına Afrikaanca eğitimi

Oscar ödüllü Güney Afrikalı oyuncu Charlize Theron, evlat edindiği çocuklarının köklerini ve kültürlerini unutmamaları için Afrikaanca eğitimlerine öne verdiği dile getirdi. Theron, "Onlara kendi soyumu dayatmak gibi bir gayem yok ama kültürlerini öğrenmelerini önemsiyorum" dedi.

Haberler 28.04.2019 - 15:29 | Son Güncelleme : 28.04.2019 - 15:30

Charlize Theron'dan çocuklarına Afrikaanca eğitimi

Kızı Jackson'ı 2012 yılında, August'u ise 2015 yılında evlat edinen Charlize Theron, geçtiğimiz günlerde katıldığı The Graham Norton Show'da annelik ve kızları hakkında konuştu. Ünlü yıldız, çocuklarının karakterlerini değiştirmeye çalışmadığını, onları olduğu gibi kabul ettiğini ve kim olduklarını asla unutturmadığını söyledi.

Kökleriyle bağlarını kaybetmemeleri için kızlarına Afrikaanca öğrettiğini vurgulayan Theron, "İki tane dünya güzeli siyahi kız yetiştiriyorum. Onlara kendi soyumu dayatmak gibi bir gayem yok ama kültürlerini öğrenmelerini önemsiyorum" dedi.

2012 yılında evlat edindiği şimdi 7 yaşında olan Jackson'ı dünyaya erkek olarak tanıtan Theron, oğluna elbise giydirmekle suçlanıyor hatta giyimi konusunda hatalı yönlendirme yapmakla itham ediliyordu.

Sayfa Yükleniyor...