Chris Hemsworth yeni Thor filmi için nasıl egzersiz yaptığını gösterdi

Chris Hemsworth, yeni filmi Thor: Love and Thunder için nasıl hazırlandığını gösterdiği videoyu Instagram takipçileriyle paylaştı.

Haberler 12.02.2021 - 16:04

Chris Hemsworth yeni Thor filmi için nasıl egzersiz yaptığını gösterdi

Marvel Sinematik Evreni'nde canlandırdığı Thor karakteriyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Chris Hemsworth, yeni filmi Thor: Love and Thunder için nasıl hazırlandığını gösterdiği videoyu Instagram takipçileriyle paylaştı.

Avengers: Endgame'in ardından Thor'un ne gibi maceralar yaşayacağı Marvel hayranları arasında büyük bir merak konusu ve filme dair çalışmalar bu açıdan epey ilgi çekiyor. 

Hemsworth, daha önce büyük bir tekerlekle yaptığı egzersizin fotoğrafıyla da sosyal medyada tartışma yaratmıştı. Ünlü oyuncu bu kez videoyla hayranlarının beğenisini toplamayı başardı. 

Bahsi geçen videoda Hemsworth kişisel antrenörü Luke Zocchi'nin bulunduğu platformu önce kalın bir halatla çekiyor daha sonra onu tekrar aksi yönde itiyor. 

Independent'in We Got This Covered'dan aktardığı haberine göre oyuncu videoyu Zocchi'ye takılarak, "Dünyanın en tembel antrenörü" ifadesiyle paylaştı. 

"ŞU AN KADARKİ EN BÜYÜK THOR"

Hemsworth'ün dublörü Bobby Holland Hanton, yeni filmde oyuncunun "şu ana kadarki en büyük Thor" olarak görüneceğinden ve onunla aynı ölçülerde olmaya çalışmanın hayli yorucu olduğundan bahsetmişti. 

Her ne kadar oyuncunun yaptığı çalışmalar fazlasıyla zahmetli görünse de Hemsworth kısa süre önce spor yapmayı çok sevdiğini ve egzersiz yapmayı bıraktığında "her yerinin ağrımaya başladığını" belirtmişti.

"BÜYÜKANNESİ GİBİ GÖRÜNECEĞİM"

Yeni Thor filminde Hemsworth'le birlikte yer alacak Natalie Portman, oyuncunun vücudunu inanılmaz düzeyde geliştirdiğinin görüldüğü fotoğrafa dair, "Büyükannesi gibi görüneceğim" demişti.

Sayfa Yükleniyor...