Christina Aguilera Dirrty günlerine dönüyor

Ünlü şarkıcı Christina Aguilera, Yıldızlarla Dans yarışmasındaki sahne performansı ile Dirrty albümünü çıkardığı günlere döndüğü sinyalini verdi. Şarkıcı geçen ay eşinden ayrılmıştı.

25.11.2010 - 12:19

Christina Aguilera Dirrty günlerine dönüyor

Christina Aguilera evlenip çocuk sahibi olduktan sonra seksi imajını bir kenara bırakıp daha olgun ve sofistike bir tarzı benimsemiş gibi görünüyordu.

2002’de deri bir altlıkla dans ettiği Dirrty video klibinin kopardığı tartışmalar çoktan unutulmuş gibiydi.

Ama Christina Aguilera’nın kısa süre önce Dancing With The Stars programında sergilediği performansa bakılırsa, yıldız eski alışkanlıklarına geri dönüyor.

Christina Aguilera altın rengi pullarla süslenmiş dar ve kısa elbisesiyle baştan çıkarıcı şarkıyı söyleyerek seksi yanını sergiliyor Christina Aguilera altın rengi pullarla süslenmiş dar ve kısa elbisesiyle baştan çıkarıcı şarkıyı söyleyerek seksi yanını sergiliyor

ABD’nin ünlü dans şovunun final bölümünde sahneye çıkan Christina pullarla süslenmiş dar ve kısa elbisesiyle sahnede kıvrılarak vücudunu cömertçe sergiledi.

Yeni şarkısı Show Me How Your Burlesque’yu söyleyen 29 yaşındaki yıldız izleyicinin önünde şehvet dolu hareketler yaptı.

Christina baştan çıkarıcı bir şekilde oturur halde sahnede belirdi. Arkadan gelen ışıklar vücut hatlarını vurguluyordu.

Christina Show Me Your Burlesque’yu söylüyor, sağda da 2002’de Dirrty’yi söylerken görülüyor Christina Show Me Your Burlesque’yu söylüyor, sağda da 2002’de Dirrty’yi söylerken görülüyor

Yıldız şarkıcı şarkısını söylerken bir yandan da kırmızı ojeli tırnaklarıyla vücudunu okşuyordu. Ardından neredeyse çıplak dansçılar sahneye doluştu.

Christina Aguilera Burlesque'de Ali rolünde Christina Aguilera Burlesque'de Ali rolünde

Bir çocuk annesi Christina platin sarı saçlarını arkaya atarak ilk filmi Burlesque’den alınmış baştan çıkarıcı şarkıyı söylemeyi sürdürdü.

Eski eşi Jordan Bratman kırmızı halı üstünde Aguilera'yı öperken Eski eşi Jordan Bratman kırmızı halı üstünde Aguilera'yı öperken
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...