Çırılçıplak dizi reklamı

Londra metrosunda normal bir güne başladıklarını düşünen yolcuları büyük bir süprizle karşılaştı

18.05.2010 - 11:17

Çırılçıplak dizi reklamı

İngiltere’de sabah işlerine gitmek için metroya binenler beklemedikleri bir manzarayla karşılaştı.


Londra metrosundaki yolculuklarını kitap okuyarak ve genelde sıkılarak geçiren yolcular karşılarında 8 çırılçıplak insan görünce oldukça şaşırdı.

Ellerinde sadece bir adet el çantası olan 4 kadın ve 4 erkekten oluşan çıplak grubun metrodaki yolculukları görenler tarafından ilgiyle izlendi.

ÇIPLAK REKLAM
İlk bakışta yeni bir moda akımını temsil ettiği düşünülen grubun daha sonra İngiliz televizyonlarında yayınlanacak bir dizinin reklam kampanyasının bir parçası olduğu anlaşıldı.

İşleri kötü giden bir şirkette çalışanların günlük ofis hayatlarını anlatacak dizi, çalışanların karşılaştıkları problemlere buldukları ilginç çözümleri izleyicilerle paylaşacak.

ÇIPLAKLIK PERFORMANSI ARTIYOR
Davranış ve liderlik uzmanı Steven Suphi ise konu ile ilgili yaptığı açıklamada ofiste çıplak çalışmanın takım ruhunu ve birbirine güveni destekleyeceğini ve sonuçta iş performansını artıracağını söyledi. Suphi, buna rağmen İngiltere’de birçok kişinin işe çıplak gitmeyi ürkütücü bulduğunu belirtti.

The Naked Office/Çıplak Ofis adlı dizi 6 yeni bölümüyle bugünden itabaren İngiliz televizyonu Virgin ekranlarında olacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...