Çocuğuna en sevdiği içkinin adını koyacak

Ünlülerin çocuklarına ilginç isimler vermesi sıradışı bir durum değil. Aykırı şarkıcı Pink de bu geleneği bozmayacak bir karar aldı.

30.11.2010 - 18:07

Çocuğuna en sevdiği içkinin adını koyacak

Pop şarkıcısı Pink, MTV ödül töreninden sonra bu kez de AMA'ye (Amerikan Müzik Ödülleri) katıldı. Hamile olan yıldız eğer oğlu olursa ona en sevdiği viski markası olan Jameson adını vermek istediğini açıkladı.

Kararının tek sebebinin kendinin bu içkiye olan düşkünlüğü olmadığı konusunda ısrar eden Pink babasının adının James, erkek kardeşinin adının da Jameson olduğunu ekleyerek "Ailece bu içkiyi sevdiğimizi fark etmek için dahi olmaya gerek yok." dedi.

Şarkıcının kendisi gibi İranlandalı olan eşi Carey Hart ise doğacak ilk çocuklarına bir içki markasının adını vermek konusunda pek de istekli değil. Orijinallik konusunda eşini ikna etmeye çalıştığını söyleyen Pink, eşinin çocuklarına tuhaf bir isim koymamakta direttiğini ifade etti.

Çiftin bebeğinin kız mı erkek mi olacağı kesin olarak belli değil ama Pink'in doktoru bebeğin kız olma ihtimali olduğunu söylemiş.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...