Paramparça'nın 7'nci bölüm fragmanı yayınlandı

Star Tv’nin sevilen dizisi Paramparça’nın 7’nci bölüm fragmanı yayınlandı.

08.01.2015 - 14:23

Paramparça'nın 7'nci bölüm fragmanı yayınlandı

Star Tv'nin izlenme rekoru kıran dizisi Paramparça Pazartesi akşamları birinciliği kimseye vermiyor. Son bölümü ile herkesi ekrana kilitleyen Paramparça dizinin 7. Bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte yeni bölümden ilk görüntüler.

Dilara’nın, evine gittiği Gülseren’e beklenmedik bir teklifte bulunup, “Cihan’la oturduk düşündük ve sizi evimize davet etmeye karar verdik! Cansu da olsun, Hazal da olsun, hep beraber konuşalım!" demesiyle, yaşananlar çok farklı bir boyuta geldi.

Gülseren, Dilara’nın “Çocuklar için en doğru olanı oturup hep birlikte konuşalım” teklifini kabul edip, Hazal ve Keriman’la birlikte yalıya gitti.

Hazal’ın yalının ihtişamından etkilenerek hangi odada kalacağını sorması hem Gülseren’i hem de Cansu’yu sardı. Eşi Dilara ile kızını yetiştiren Gülseren arasında kalan Cihan için ise zor anlar yaşadı.

Hayatı boyunca özendiği zengin yaşama kavuşma hayallerinde olan Hazal, Cansu’nun odasını, eşyalarını görünce gittikçe hırçınlaşıyor. Cansu da yaşananların baskısıyla ilk defa bir araya geldikleri Hazal’a karşı gittikçe sert cümleler kurmaya başladı.

Hazal ve Cansu’nun doğumda karışmalarının kendisi için fakirlikten kurtulmanın tek yolu olduğunun farkında olan Keriman, bu zengin aileden para koparmak için aklına gelen her yolu deneyecek ve hayatında ilk kez kapısından girdiği böyle zengin bir yaşam karşısında amacına kavuşmak için her şeyi yapacaktır.

Gülseren’in bilmeden yaptığı bir ihmalkarlık iki ailenin bir araya geldiği akşam yemeğini zehir ediyor. Olanlar Dilara’yı bile şaşkına çeviriyor. Bu akşamdan sonra ilişkiler daha da sertleşti ve çıkmaza girdi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...