Çolak'ın planları geceye damga vurdu (Söz zirvede)

Star TV ekranlarında yayınlanan ve tüm kişiler (Total) kategorisinde birinci olan Söz, dün akşamın en çok izlenen dizisi oldu.

16.05.2017 - 11:28

Çolak'ın planları geceye damga vurdu (Söz zirvede)

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı ve senaryosu Ethem Özışık’a ait olan Söz, dün akşam 7. Bölümü ile heyecanlı olay örgüsü ve duygu dolu sahneleri ile hem ekran başında hem de sosyal medyada seyirciden tam not aldı.

Söz, heyecan dolu yeni bölümüyle tüm kişiler (Total) kategorisinde en çok izlenen yapım oldu. 8,05 reyting ve %18,6 izlenme payı ilk 100 sıralamasında birinci sıraya oturdu.

dizi, #Sözümsöz etiketi ile dün akşam sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.

NELER OLDU?

Çolak kaçmak için aradığı fırsatı bulurken Yavuz son sürat olay yerine doğru yola çıktı. Üstelik büyük bir tuzağa doğru gittiğinden habersizdi. Bu arada Yavuz ve Özel Kuvvet Tim'inin profesörü ele geçirmesi Çolak’ın planlarını bozdu. Geri adım atmayan Çolak, biyolojik silahlar için ihtiyacı olan profesörü İstanbul’da buldu. Bu durum karşısında Özel Kuvvet Timi İstanbul'a gitti.

Çolak’ın planları, bu davette Yavuz’a sürpriz yapması ve aynı davete Bahar’ın da gelmesi sonucu Yavuz, Bahar ile yakınlaşmak zorunda kaldı.

Sayfa Yükleniyor...