Cüneyt Asan ve Adnan Şahin ile Halkın Mutfağı 6 Aralık'ta NTV'de

6 Aralık Pazar saat 11.15'te NTV'de yayınlanacak olan Halkın Mutfağı, kadim Anadolu lezzetlerini ekrana taşıyacak. Halkın Mutfağı ilk bölümde, tarihin sıfır noktası olan Göbeklitepe’den yola çıkıyor.

Haberler - ntv.com.tr 05.12.2020 - 12:26 | Son Güncelleme : 05.12.2020 - 12:27

Cüneyt Asan ve Adnan Şahin ile Halkın Mutfağı 6 Aralık'ta NTV'de

Cüneyt Asan ve Adnan Şahin; karış karış gezdikleri Anadolu’nun bereketli topraklarının, binlerce yıllık öyküsünü Halkın Mutfağı ismi ile ekranlara taşıyor. Yöresinde yetişen en özel mahsulleri yerinde görmeye giden iki usta, isimsiz kahramanların evlerine, dükkanlarına hatta tarlalarına misafir oluyor.

Adnan Şahin ve Cüneyt Asan ‘Emek olmadan yemek olmaz’ ilkesiyle yola çıktıkları programda, Anadolu’nun lezzet sırlarına yolculuk yapıyor. Cüneyt Asan ‘Emekçi’, Adnan Şahin ise ‘Yemekçi’ olarak izleyici karşısına çıkıyor. Programın sonunda ise; emek verenlerle birlikte, yöresel lezzetlerle donatılmış sofranın etrafında buluşuluyor.

BÜYÜK ANADOLU SOFRASI YENİDEN KURULUYOR

Halkın Mutfağı ilk bölümde, tarihin sıfır noktası olan Göbeklitepe’den yola çıkıyor. Şanlıurfa’nın binlerce yıllık kültürünün derin izleri, damaklarda yer etmiş lezzetleri ve yöreye özgü ürünlerin tarladan mutfağa uzanan yolculuğu ekrana taşınıyor.

Cüneyt Asan ve Adnan Şahin ile Halkın Mutfağı 6 Aralık Pazar saat 11.15’te NTV’de.

Sayfa Yükleniyor...