İlişkili Haberler

Geçtiğimiz yıl bir kaç defa eski sevgilisi Eda Pera Küçük'ü darp ettiği haberleriyle gündeme gelen oyuncu Mustafa Tolga Pancaroğlu hakkında, "tehdit, yaralama ve hakaret" suçlarından 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı. 

Hürriyet gazetesinden Ceylan Sever'in haberine göre, o dava sonuçlanmadan Pancaroğlu hakkında şantaj iddiasıyla yeni bir dava açıldı. 

Eda Pera Küçük önceki gün İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na giderek sevgili oldukları dönemde eski sevgilisinin seçtiği seks kayıtlarıyla kendisine şantaj yaptığını ileri sürdü. İfadesinde, "Bu kayıtlar benim rızam dışında çekilmiştir, tarafıma şantaj amaçlı gönderilmiştir" dedi. 

O GÖRÜNTÜLERİ KENDİ ÇEKTİ

İfadesinde suçlamaları reddeden Pancaroğlu, "Cep telefonumda şikayetçiye ilişkin herhangi bir nü ya da cinsel içerikli görüntü bulunmamaktadır. Sadece evimdeki bilgisayarımda kısa süreli görüntü vardır. Bunu da şikayetçinin kendisi çekmişti. Cep telefonum ve bilgisayarımı inceleme yapılması için kendi rızam ile teslim etmek istiyorum. Suçlamaları kabul etmiyorum" dedi.

Soruşturmasını tamamlayan savcılık, Pancaroğlu hakkında "şantaj" suçundan 1 yıldan 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.